"; ?>

תושבים יקרים.

עם התפשטות נגיף הקורונה, ומצב החרום במדינה, רשת המתנ״סים/ תאגיד מקפ״ת ואנו במתנ"ס עמישב כחלק ממנו , עוברים לשיגרת חיים אחרת

ולכן נבקש לעדכן כי החל מיום ראשון 15/3/20 , פעילות התאגיד מקפ״ת תופסק:

1. פעילות מועדוני הגמלאים2. מערך החוגים 3. מערך הצהרונים4. מעונות היום 5. בריכת השחיה 6. כל פעילות ענפי הספורט

כמו כן החל מיום ראשון 15.3.20 כתוצאה ממצב החרום גם עובדי המתנ״ס יהיו בחופשה מאולצת.

החזרים בגין ביטול פעילות – חוגים/מנויים/צהרונים ועוד' – אנו למדים את הנושא וממתינים להנחיות הרשויות במדינה, לכשיתקבלו נפעל בהתאם וכמובן נשתף אתכם ואת כלל משתתפי הפעילויות.רשת מקפ״ת ומתנ"ס עמישב , מהווים עוגן קהילתי, ואנו מקווים להנחיות עתידיות כדי להמשיך את התפקיד החשוב והמשמעותי בקהילה. כמובן שנודיע על כך בהקדם ואנו נעשה הכול לטובת מתן מענה מיטבי לקהילה ולתושבי העיר פתח תקוה.

המון בריאות לכולםמתנ"ס עמישב

מרחב הלמידה הוירטואלי "מהל"ב עד הבית"
חזור לרשימת הפעילויות
מהלך הפעילות:

מרכזי הלמידה הוירטואליים של החברה למתנ"סים, קמו על רקע המציאות המורכבת בה אנו נמצאים.

בתקופות כאלו, על רקע הבידוד וההסתגרות הנדרשים על מנת להגן על הפרט ועל הקהילה, יש חשיבות גדולה לקיומה של מסגרת תומכת המייצרת שגרת חיים ומאפשרת התמודדות מיטבית עם החששות והבדידות.
מרכז הלמידה המקוון מאפשר לנו לשמור על הקשר בין הצוות החינוכי ללומדים, ובין הלומדים לעמיתיהם בישוב מגוריהם כמובן, אך גם בהרחבה לישובים אחרים.
מעבר ליתרונות של שמירת שגרת למידה וחיזוק הלמידה, מהווה מרכז הלמידה הווירטואלי גם מקור כוח ועוצמה ברמת הלומד האישי ובהיבט של יצירת קהילת תמיכה רחבה.

קבוצת הלמידה מהווה קבוצת השתייכות ומסגרת בטוחה. שמירה על רצף למידה חשובה כמובן גם על מנת לאפשר חזרה מהירה לשגרה עם סיום המשבר וצמצום הנזקים הלימודיים והאישיים-חברתיים.


למעבר למרחב הוירטואלי לחצו כאן