���������� | מתנ"ס עמישב פתח תקווה

סמל המרכז הקהילתי

מחול
פעילות מבוגרים
ספורט והתעמלות
פעוטונים,גנים,צהרונים
מוסיקה, אומנויות הבמה
אמנות
למידה והכשרה,למידת שפות
טכנולוגיה ומדע
קייטנות
בישול אפייה
טיולים וסיורים
מועדוניות
בי"ס לכדורסל - כ.סל ג' ימים ב'+ה'
כ.סל כיתה ג' ימים ב'+ה', אולם ביה"ס מורשה בנות עם המאמן חיליק בודה.-בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב בשיתוף ...
  • חמישי 16:30 - 17:15
  • שני 16:30 - 17:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
אזרחים בוגרים1 - - אתי מתחילות - 08:00
אתי מתחילות - 08:00
  • רביעי 08:00 - 08:45
  • ראשון 08:00 - 08:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
אזרחים בוגרים1 - - אנגלית מתקדמים יפעת
אנגלית מתקדמים יפעת
  • ראשון 08:00 - 08:45
  • גיל: 0 - 0
התעמלות מכשירים - הת. מכשירים ב'-ג'
שילוב של אקרובטיקה, כח ותנועה. נלמד מיומניות מורכבות ומאתגרות בשילוב מכשירים,תנועה, יציבה בשילוב מוזיקה ...
  • רביעי 16:15 - 17:00
  • ראשון 16:15 - 17:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות מכשירים - הת.מכשירים ד'-ו'
שילוב של אקרובטיקה, כח ותנועה. נלמד מיומניות מורכבות ומאתגרות בשילוב מכשירים,תנועה, יציבה בשילוב מוזיקה ...
  • רביעי 15:30 - 16:15
  • ראשון 15:30 - 16:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות מכשירים - הת. מכשירים נבחרת
שילוב של אקרובטיקה, כח ותנועה. שילוב מכשירים,תנועה, יציבה בשילוב מוזיקה תוך הקניית הרגלי עבודה ומשמעת ...
  • רביעי 17:30 - 18:30
  • ראשון 17:30 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות - תנועה אחר"ת - פלדנקרייז
אימון פלנדקרייז בשלוחת תהילה. חלק ממועדון א"ת. ניתן לשילוב בתוספת חוג ראשון, שני, שלישי או במסגרת מנוי ...
  • רביעי 10:30 - 11:15
  • ראשון 10:30 - 11:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות - תנועה אחר"ת - אימון משולב-חד שבועי
אימון משולב (אירובי וכח)-חד שבועי מדריכה עידית חמו
  • ראשון 20:45 - 21:30
  • גיל: 0 - 0
התעמלות - lifedance+zumba דו
אימון דו שבועי המורכב משני סגנונו שונים: אימון lifedanc המבוסס על מחול בינלאומי ואימון ZUMBA המשלב אימון לטיני ...
  • חמישי 19:00 - 19:45
  • שלישי 19:30 - 21:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ק.מגן גברים דו שבועי
קרב מגן ישראלי הינה אקדמיה להגנה עצמית וקרב מגע המשפרת התנהגות בחברה, שיפור הביטחון העצמי, פיתוח כושר ...
  • רביעי 20:00 - 21:30
  • שני 20:00 - 21:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות מכשירים - הת.מכשירים חובה+א'
שילוב של אקרובטיקה, כח ותנועה. נלמד מיומניות מורכבות ומאתגרות בשילוב מכשירים,תנועה, יציבה בשילוב מוזיקה ...
  • רביעי 17:00 - 17:45
  • ראשון 17:00 - 17:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
טכנולוגיה - טכנו-טק כיתה א'-ו'
טכנו טק
  • שני 18:00 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
למידה - אנגלית נגה כתה ג'
כיתה ג' הנחה 10% על חוג למידה בתנאי שנרשם לוג אחר.
  • ראשון 16:00 - 16:45
  • גיל: 0 - 0
למידה - הכנה לכיתה א' 16:30
הכנה לכיתה א' 16:30
  • שני 16:30 - 17:15
  • גיל: 0 - 0
למידה - למידה אנגלית נגה ו'
כיתה ו'
  • ראשון 18:30 - 19:15
  • גיל: 0 - 0
למידה - הכנה לכיתה א' 17:15
הכנה לכיתה א'
  • שני 17:15 - 18:00
  • גיל: 0 - 0
סיוף יפני - "נגינטה"
אומנות סיוף בחרב יפנית!!! פיתוח כושר גופני גבוה, דיוק, מהירות, משמעת, בטחון עצמי, קואורדינציה. יעיל מאוד ...
  • חמישי 17:30 - 19:00
  • שני 17:30 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ספורט - רועיקי מצחיקי ג.חובה
שילוב מיומניות ספורט ותנועה בשילוב הומור לפיתוח הכח והמוח!!! מתן דגש על התמודדות מנטאלית עם אתגרים ...
  • שני 18:00 - 18:45
  • גיל: 0 - 0
בי"ס לכדורסל - כ.סל א'-ב' "עמיטל"
כ.סל כיתה א'-ב' ימים א+ד', מגרש ביה"ס עמיטל, עם המאמן חיליק בודה.-בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב בשיתוף אגודת ...
  • רביעי 15:30 - 16:15
  • ראשון 15:30 - 16:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו - גודו בוגרים חד שבועי
אמנות הגודו מפתחת יכולות של הגנה והתקפה, כושר גופני, משמעת עצמית, ריכוז, העצמה אישית וביטחון עצמי, ...
  • חמישי 19:45 - 20:45
  • שלישי 19:45 - 20:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
אזרחים בוגרים2 - - חבילת ריקודים-גמלאים
חבילת ריקודים-גמלאים בעלות של 110 ש"ח הכוללת שלושה חוגים: 1. זומבה עם ליאת זילבר. 2. ריקודי בטן עם ליאת ...
      אזרחים בוגרים2 - - רכישת עבודות קרמיקה
      רכישת עבודות קרמיקה
          קרב מגן נוער ז'-ט'
          קרב מגן ישראלי הינה אקדמיה להגנה עצמית וקרב מגע המשפרת התנהגות בחברה, שיפור הביטחון העצמי, פיתוח כושר ...
          • רביעי 19:00 - 20:00
          • שני 19:00 - 20:00
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          ק.מגן גברים חד שבועי
          קרב מגן ישראלי הינה אקדמיה להגנה עצמית וקרב מגע המשפרת התנהגות בחברה, שיפור הביטחון העצמי, פיתוח כושר ...
          • רביעי 20:00 - 21:30
          • שני 20:00 - 21:30
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          ספורט - רועיקי מצ' ט.ח 17:15
          שילוב מיומניות ספורט ותנועה בשילוב הומור לפיתוח הכח והמוח!!! מתן דגש על התמודדות מנטאלית עם אתגרים ...
          • שני 17:15 - 18:00
          • גיל: 0 - 0
          ספורט - רועיקי מצ' ט.ח 16:30
          שילוב מיומניות ספורט ותנועה בשילוב הומור לפיתוח הכח והמוח!!! מתן דגש על התמודדות מנטאלית עם אתגרים ...
          • שני 16:30 - 17:15
          • גיל: 0 - 0
          נגרות כיתה ג'-ו'
          נגרות כיתה ג'-ו'
          • ראשון 16:00 - 16:45
          • גיל: 0 - 0
          נגרות -ג. חובה+א'-ב'
          נגרות בעץ.
          • ראשון 16:45 - 17:30
          • גיל: 0 - 0
          מרכז הפעלה 1 - מחול תהילה גילאי 4-6
          שלוחת תהילה מציעה שיעורי מחול ברמה גבוהה עם מורות מוסמכות ואווירה ברוח ההלכה.שיעורים, סדנאות , מופע סיום ...
          • שני 17:00 - 17:45
          • גיל: 0 - 0
          מרכז הפעלה 1 - מחול כיתה ג' -ד'
          שלוחת תהילה מציעה שיעורי מחול ברמה גבוהה עם מורות מוסמכות ואווירה ברוח ההלכה.שיעורים, סדנאות , מופע סיום ...
          • שני 17:45 - 18:30
          • גיל: 0 - 0
          למידה - למידה אנגלית נגה ד'
          לכיתה ד'
          • ראשון 16:45 - 17:30
          • גיל: 0 - 0
          אזרחים בוגרים1 - - ידיעת הארץ - גבריאל
          ידיעת הארץ - גבריאל
          • ראשון 10:00 - 11:00
          • גיל: 0 - 0
          אזרחים בוגרים1 - - סריגה - סילבי ומלכה
          סריגה-סילבי ומלכה
          • שלישי 10:30 - 11:30
          • גיל: 0 - 0
          אזרחים בוגרים1 - - פרשת שבוע - צביה פריד
          פרשת שבוע- צביה פריד
          • שני 11:30 - 12:30
          • גיל: 0 - 0
          בי"ס לכדורסל - כ.סל נוער ז'-ח'
          כ.סל כיתות ז'-ח', ימים א'+ג', אולם ביה"ס מורשה בנים עם המאמן דודי בגיזדה.-בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב ...
          • שלישי 18:45 - 19:45
          • ראשון 18:45 - 19:45
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          הכנה לכיתה א' 16:30
          הכנה לכיתה א' 16:30
          • שני 16:30 - 17:15
          • גיל: 0 - 0
          בי"ס לכדורסל - כ.סל כיתה ג "עמיטל"
          כ.סל כיתה ג' ימים א'+ד', מגרש ביה"ס עמיטל, עם המאמן חיליק בודה.-בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב בשיתוף אגודת ...
          • רביעי 16:15 - 17:00
          • ראשון 16:15 - 17:00
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          בי"ס לכדורסל - כ.סל כיתה ד' "עמיטל"
          כ.סל כיתה ד' ימים א'+ד', מגרש ביה"ס עמיטל, עם המאמן חיליק בודה.-בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב בשיתוף אגודת ...
          • רביעי 17:00 - 18:00
          • ראשון 17:00 - 18:00
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          למידה - למידה אנגלית נגה ה'
          לכיתה ה'
          • ראשון 17:45 - 18:30
          • גיל: 0 - 0
          למידה1 - מתמתיקה כיתה ז'
          כיתה א' - מי שנרשם לחוג אחר יקבל הנחה 10% על חוג למידה.
          • ראשון 18:15 - 19:00
          • גיל: 0 - 0
          מרכז הפעלה 1 - מחול כיתה א'-ב'
          שלוחת תהילה מציעה שיעורי מחול ברמה גבוהה עם מורות מוסמכות ואווירה ברוח ההלכה.שיעורים, סדנאות , מופע סיום ...
          • שני 16:15 - 17:00
          • גיל: 0 - 0
          מפעלי ספורט - ריקודי בטן/מחול מזרח
          ריקודי בטן/מחול מזרחי - חגיגה לגוף ולנפש. לא נכלל במסלולי מועדון א"ת
          • רביעי 20:45 - 21:30
          • גיל: 0 - 0
          מועדון משחקים - מבוכים ודרקונים ד-ו
          חוויה ממשית של התגברות על מהמורות, כיבושים ואתגרים.אפשרות לחוות עולם מקביל,גועש ומרגש.החוג מקנה ...
          • ראשון 18:00 - 19:30
          • גיל: 0 - 0
          מועדון משחקים - מבוכים ודרקונים ב-ג
          חוויה ממשית של התגברות על מהמורות, כיבושים ואתגרים.אפשרות לחוות עולם מקביל,גועש ומרגש.החוג מקנה ...
          • ראשון 16:30 - 18:00
          • גיל: 0 - 0
          מועדון משחקים - לגו-קט טרום+חובה
          נחקור ונבין יחד איך דברים פועלים,נבנה דברים גדולים ונפתח יכולות באמצעות תכניות בניייה ומשחק. חוג לגו ...
          • שלישי 16:30 - 17:30
          • גיל: 0 - 0
          מועדון משחקים - לגו טק א+ ג
          נחקור ונבין יחד איך דברים פועלים,נבנה דברים גדולים ונפתח יכולות באמצעות תכניות בניייה ומשחק. חוג לגו ...
              בי"ס לכדורסל - כ.סל ו' ימים ב'+ה'
              כ.סל כיתה ו' ימים ב'+ה', ימי ב' באולם שוקי ילין/ימי ה' באולם ביה"ס מורשה בנים עם המאמן שרון כהן.-בית הספר ...
              • חמישי 18:00 - 19:00
              • שני 18:00 - 19:00
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              אזרחים בוגרים2 - - גמלאים - מקהלה
              גמלאים - מקהלה
              • ראשון 09:00 - 09:45
              • גיל: 0 - 0
              אזרחים בוגרים2 - - גמלאים - פלדנקרייז
              גמלאים - פלדנקרייז
              • שלישי 10:30 - 11:45
              • גיל: 0 - 0
              אזרחים בוגרים1 - - אתי מתקדמות - 08:45
              אתי מתקדמות - 08:45
              • רביעי 08:45 - 09:00
              • ראשון 08:45 - 09:00
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              אזרחים בוגרים2 - - זומבה יום: ב' 08:15
              זומבה יום: ב' 08:15
              • שני 08:15 - 09:00
              • גיל: 0 - 0
              בי"ס לכדורסל - כ.סל א'-ב' ימים ב'+ה
              כ.סל כיתה א'-ב' ימים ב'+ה' באולם ביה"ס מורשה בנים עם המאמן שרון כהן. -בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב בשיתוף ...
              • חמישי 16:15 - 17:00
              • שני 16:15 - 17:00
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              בי"ס לכדורסל - כ.סל ה' ימים ב'+ה'
              כ.סל כיתה ה' ימים ב'+ה', ימי ב' באולם שוקי ילין/בימי ה' באולם ביה"ס מורשה בנים, עם המאמן שרון כהן.-בית הספר ...
              • חמישי 17:00 - 18:00
              • שני 17:00 - 18:00
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              בי"ס לכדורסל - כ.סל ד' ימים ב'+ה'
              כ.סל כיתה ד' ימים ב'+ה', אולם ביה"ס מורשה בנות, עם המאמן חיליק בודה -בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב בשיתוף ...
              • חמישי 15:30 - 16:30
              • שני 15:30 - 16:30
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              בי"ס לכדורסל - כ.סל ד' ימים א'+ג'
              כ.סל כיתה ד' , ימים א'+ג', אולם ביה"ס מורשה בנים עם המאמן דודי בגיזדה.-בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב בשיתוף ...
              • שלישי 16:15 - 17:15
              • ראשון 16:15 - 17:15
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              בי"ס לכדורסל - כ.סל ג' ימים א'+ג'
              כ.סל כיתה ג' ימים א'+ג', אולם ביה"ס מורשה בנים עם המאמן דודי בגיזדה.-בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב בשיתוף ...
              • שלישי 18:00 - 18:45
              • ראשון 18:00 - 18:45
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              בי"ס לכדורסל - כ.סל א'-ב' ימים א+ג'
              כדורסל לכיתה א'-ב' ימים א+ג' באולם ביה"ס מורשה בנים עם המאמן דודי בגיזדה-בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב ...
              • שלישי 17:15 - 18:00
              • גיל: 0 - 0
              - תיאטרון מתקדמים
              תיאטרון מתקדמים
              • חמישי 17:45 - 19:30
              • גיל: 0 - 0
              בי"ס לכדורסל - כ.סל ו' ימים ב'+ה'
              כ.סל כיתה ו' ימים ב'+ה', אולם ביה"ס מורשה בנות, עם המאמן חיליק בודה.-בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב בשיתוף ...
              • חמישי 18:15 - 19:15
              • שני 18:15 - 19:15
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              - תיאטרון מתחילים
              תיאטרון מתחילים
              • חמישי 16:30 - 17:45
              • גיל: 0 - 0
              - ציור כיתה ב'-ג'
              ציור כיתה ב'-ג'+חומרים 15 ש"ח
              • רביעי 17:45 - 18:45
              • גיל: 0 - 0
              - ציור כיתה ד' ומעלה
              ציור כיתה ד' ומעלה + חומרים 15 ש"ח
              • רביעי 18:45 - 20:15
              • גיל: 0 - 0
              - ציור כיתה א'
              ציור כיתה א'+ חומרים 15 ש"ח.
              • חמישי 17:45 - 18:45
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - ה.קרקע כיתה א'
              ה.קרקע כיתה א'
              • ראשון 17:45 - 18:30
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - ה.קרקע כיתה א'-ב'
              ה.קרקע כיתה א'-ב'
              • שלישי 17:30 - 18:15
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - ה.קרקע כיתה ב'
              ה.קרקע כיתה ב'
              • ראשון 18:30 - 19:15
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - ה.קרקע כיתה ג'-ה'
              ה.קרקע כיתה ג'-ה'
              • שלישי 16:00 - 16:45
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - ה.קרקע כיתה ג'-ה'
              ה.קרקע כיתה ג'-ה'
              • רביעי 16:00 - 17:00
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - ה'-ז' מצטיינות בוגרות
              ה'-ז' מצטיינות בוגרות
              • רביעי 18:45 - 20:00
              • גיל: 0 - 0
              - משחקי חשיבה (קופסא)
              משחקי חשיבה(קופסא)
              • שני 17:00 - 18:30
              • גיל: 0 - 0
              סקטים וגלגליות - ה.אומנותית א'-ו' מתקדמים
              ה.אומנותית א'-ו' מתקדמים
              • רביעי 19:00 - 20:00
              • גיל: 0 - 0
              סקטים וגלגליות - ה.אומנותית גן-ב' מתחילים
              ה.אומנותית גן-ב' מתח
              • רביעי 17:00 - 18:00
              • גיל: 0 - 0
              סקטים וגלגליות - ה.אומנותית כיתה ג-ו'
              ה.אומנותית כיתה ג-ו'
              • רביעי 18:00 - 19:00
              • גיל: 0 - 0
              - קוסמים כיתה א'-ב'
              קוסמים כיתה א'-ב'
              • רביעי 16:30 - 17:15
              • גיל: 0 - 0
              - קוסמים כיתה ג'-ו'
              קוסמים כיתה ג'-ו'
              • רביעי 17:15 - 18:00
              • גיל: 0 - 0
              - נבחרת קפוארה
              נבחרת קפוארה
              • ראשון 20:00 - 20:45
              • גיל: 0 - 0
              - קאפורה קיד
              קאפורה קיד
              • ראשון 17:30 - 18:15
              • גיל: 0 - 0
              - קפוארה א'-ב' מתקדמים
              קפוארה א'-ב' מתקדמים
              • ראשון 16:45 - 17:30
              • גיל: 0 - 0
              - קפוארה א'-ג' מתחילים
              קפוארה א'-ג' מתחילים
              • ראשון 18:15 - 19:00
              • גיל: 0 - 0
              - קפוארה ג'-ו' מתקדמים
              קפוארה ג'-ו' מתקדמים
              • ראשון 19:00 - 20:00
              • גיל: 0 - 0
              - קרב מגע טרום+חובה
              קרב מגע טרום+ חובה
              • רביעי 16:45 - 17:30
              • גיל: 0 - 0
              - קרב מגע כיתה א'-ג'
              קרב מגע כיתה א'-ג'
              • רביעי 17:30 - 18:15
              • שני 17:30 - 18:15
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              - קרב מגע כיתה ד'-ו'
              קרב מגע כיתה ד' -ו'
              • רביעי 18:15 - 19:00
              • שני 18:15 - 19:00
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              - א.רב תחומית ד' ומעלה
              א.רב תחומית ד' ומעלה+ חומרים 25 ש"ח
              • חמישי 18:45 - 20:15
              • גיל: 0 - 0
              - חוויה בצבע גן חובה
              חוויה בצבע גן חובה
              • חמישי 17:00 - 17:45
              • גיל: 0 - 0
              - ציור גן חובה
              ציור גן חובה
              • רביעי 17:00 - 17:45
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - ה.קרקע טרום חובה+חובה
              ה.קרקע טרום חובה+חובה יהודית
              • שלישי 16:45 - 17:30
              • גיל: 0 - 0
              בי"ס לכדורסל - כ.סל ה' ימים ב'+ה'
              כ.סל ה' כיתה ימים ב'+ה',אולם ביה"ס מורשה בנות , עם המאמן חיליק בודה.-בית הספר לכדורסל של מתנס עמישב בשיתוף ...
              • חמישי 17:15 - 18:15
              • שני 17:15 - 18:15
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - ה.קרקע גן חובה יום א'
              ה.קרקע גן חובה יום א
              • ראשון 17:00 - 17:45
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - ה.קרקע גן חובה יום ד'
              ה.קרקע גן חובה יום ד
              • רביעי 17:00 - 17:45
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - ה.קרקע בוגרות ו' מעלה
              ה.קרקע בוגרות ו' מעלה
              • שלישי 18:15 - 19:15
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - א'-ב' מצטיינות קטנטנ
              א'-ב' מצטיינות קטנטנות
              • רביעי 17:45 - 18:45
              • גיל: 0 - 0
              מרכז הפעלה 1 - ג'-ד' מצטיינות צעירות
              ג'-ד' מצטיינות צעירות
              • ראשון 16:00 - 17:00
              • גיל: 0 - 0
              - ZUMBA+גל גוטמן+עידית
              ZUMBA+ אימון משולב 2 מדריכות גל גוטמן+עידית מלקין
              • חמישי 19:00 - 19:45
              • ראשון 20:45 - 21:30
              • גיל: 0 - 0
              • גיל: 0 - 0
              - מחול מהבטן חד שבועי
              מחול מהבטן חד שבועי 130 ש"ח
              • רביעי 19:30 - 20:15
              • גיל: 0 - 0
              - ZUMBA יום ג' 21:00
              ZUMBA יום ג' 21:00
              • שלישי 21:00 - 21:45
              • גיל: 0 - 0
              - ZUMBA יום ה' 19:00
              ZUMBA יום ה' 19:00
              • חמישי 19:00 - 19:45
              • גיל: 0 - 0
              מוסיקה - שונות - שיעור שלשיה 45 דקות
              שיעור שלשיה 45 דקות
                  מוסיקה - שונות - שיעור פרטי 45 דקות
                  שיעור פרטי 45 דקות
                      מוסיקה - שונות - שיעור שלשיה 30 דקות
                      שיעור שלשיה 30 דקות
                          מוסיקה - שונות - שיעור זוגי 30 דקות
                          שיעור זוגי 30 דקות
                              מוסיקה - שונות - שיעור פרטי 30 דקות
                              שיעור פרטי 30 דקות
                                  - טניס כיתה א'-ו'
                                  טניס כיתה א'-ו'
                                  • חמישי 16:00 - 17:00
                                  • ראשון 16:00 - 17:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מוסיקה - שונות - שיעור זוגי 45 דקות
                                  שיעור זוגי 45 דקות
                                      - גיבורים דיגיטלי ד'-ו'
                                      גיבורים דיגיטליים כיתה ד'-ו'
                                      • רביעי 16:00 - 17:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - טיסנאות כיתה א'-ו'
                                      טיסנאות כיתה א' - ו'
                                      • שני 17:00 - 18:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - גיבורים דיגיטלי ב'-ג'
                                      גיבורים דיגיטליים כיתה ב'-ג'
                                      • רביעי 17:15 - 18:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - ע.בוקר א'+ד' 8:15
                                      ע.בוקר א'+ד' 8:15
                                      • רביעי 08:15 - 09:00
                                      • ראשון 08:15 - 09:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - פילאטיס רצפה ב'+ה'
                                      פילאטיס רצפה ב'+ה'
                                      • חמישי 19:45 - 20:30
                                      • שני 19:45 - 20:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      התעמלות - תנועה אחר"ת - TRX למשתתפת 140 ש"ח
                                      TRX למשתתפת 140 ש"ח
                                      • שני 21:30 - 22:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      התעמלות - תנועה אחר"ת - TRX דו שבועי 270 ש"ח
                                      TRX דו שבועי 270 ש"ח
                                      • רביעי 07:10 - 08:00
                                      • ראשון 07:10 - 08:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      התעמלות - תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי 170 ש"ח
                                      TRX חד שבועי 170 ש"ח
                                      • שני 21:30 - 22:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - חיטוב ועיצוב 20:00
                                      חיטוב ועיצוב 20:00
                                      • רביעי 20:00 - 20:45
                                      • ראשון 20:00 - 20:45
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - ע.דינאמי ב'+ה' 20:30
                                      ע.דינאמי ב'+ה' 20:30
                                      • חמישי 20:30 - 21:15
                                      • שני 20:30 - 21:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - חיטוב ועיצוב 18:15
                                      חיטוב ועיצוב 18:15
                                      • רביעי 18:15 - 19:00
                                      • ראשון 18:15 - 19:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - חיטוב ועיצוב 19:00
                                      חיטוב ועיצוב 19:00
                                      • רביעי 19:00 - 19:45
                                      • ראשון 19:00 - 19:45
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - Life Dance חד שבועי
                                      Life Dance חד שבועי
                                      • שלישי 19:30 - 21:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - חיטוב ועיצוב 17:30
                                      חיטוב ועיצוב 17:30
                                      • רביעי 17:30 - 18:15
                                      • ראשון 17:30 - 18:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - ג'ודו כיתה ג'-ד'
                                      ג'ודו כיתה ג'-ד'
                                      • חמישי 16:15 - 17:00
                                      • שלישי 16:15 - 17:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - ג'ודו כיתה ה'-ו'
                                      ג'ודו כיתה ה'-ו'
                                      • חמישי 18:30 - 19:30
                                      • שלישי 18:30 - 19:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - ג'ודו כיתה א'
                                      ג'ודו כיתה א'
                                      • חמישי 19:45 - 20:45
                                      • שלישי 19:45 - 20:45
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - ג'ודו כיתה א'-ב'
                                      ג'ודו כיתה א'-ב'
                                      • חמישי 17:45 - 18:30
                                      • שלישי 17:45 - 18:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - ג'דו טרום חובה+חובה
                                      ג'דו טרום חובה+חובה
                                      • שלישי 17:00 - 17:45
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - ג'ודו חובה+א'
                                      ג'ודו חובה+א'
                                      • חמישי 17:00 - 17:45
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - כדורגל כיתה ד'-ו'
                                      כדורגל כיתה ד'-ו'
                                      • חמישי 17:45 - 18:30
                                      • שני 17:45 - 18:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - כדורגל כיתה ה'-ו'
                                      כדורגל כיתה ה'- ו'
                                      • רביעי 18:30 - 19:15
                                      • ראשון 18:30 - 19:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - כדורגל כיתה ב'-ג'
                                      כדורגל כיתה ב'-ג'
                                      • חמישי 16:15 - 17:00
                                      • שני 16:15 - 17:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - כדורגל כיתה ג'-ד'
                                      כדורגל כיתה ג'- ד'
                                      • רביעי 15:30 - 16:15
                                      • ראשון 15:30 - 16:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - אתלטיקה כיתה ג'-ו'
                                      אתלטיקה כיתה ג'-ו'
                                      • רביעי 18:15 - 19:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - כדורגל גן חובה-ילין
                                      כדורגל גן חובה
                                      • רביעי 17:00 - 17:45
                                      • ראשון 17:00 - 17:45
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - כדורגל גן חובה-עמיטל
                                      כדורגל גן חובה-עמיטל
                                      • חמישי 17:00 - 17:45
                                      • שני 17:00 - 17:45
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - כדורגל כיתה א'
                                      כדורגל כיתה א'
                                      • רביעי 16:15 - 17:00
                                      • ראשון 16:15 - 17:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - כדורגל כיתה ב'
                                      כדורגל כיתה ב'
                                      • רביעי 17:45 - 18:30
                                      • ראשון 17:45 - 18:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - אתלטיקה גן טרום+חובה
                                      אתלטיקה גן טרום+חובה
                                      • רביעי 16:45 - 17:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - אתלטיקה כיתה א'-ב'
                                      אתלטיקה כיתה א'-ב'
                                      • רביעי 17:30 - 18:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - אלקטרוניקה כיתה א'-ב'
                                      אלקטרוניקה כיתה א'-ב
                                      • שלישי 17:00 - 18:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - אלקטרוניקה מתקדמים
                                      אלקטרוניקה מתקדמים
                                      • שלישי 19:00 - 20:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - אלקטרוניקה ב'-ג' מתחילים
                                      אלקטרוניקה ב'-ג' מתח
                                      • שלישי 18:00 - 19:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      - אלקטרוניקה ד'-ו' מתחילים
                                      אלקטרוניקה ד'-ו' מתח
                                      • שלישי 16:00 - 17:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים3 - - שילוב אומנויות מרה ד'
                                      שילוב אומנויות מרה ד
                                      • רביעי 08:30 - 12:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים3 - - ציור מתקדמים ציפי
                                      ציור מתקדמים ציפי
                                      • ראשון 10:15 - 12:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים3 - - שילוב אומנויות מרה ג'
                                      שילוב אומנויות מרה ג
                                      • שלישי 08:30 - 10:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים3 - - ציור מתחילים - תמר
                                      ציור מתחילים - תמר
                                      • ראשון 10:30 - 12:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים3 - - יהדות ושמירת לשון
                                      יהדות ושמירת לשון
                                      • רביעי 10:00 - 11:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים3 - - סיפורי חז"ל ציפי שבי
                                      סיפורי חז"ל ציפי שבי
                                      • שלישי 11:30 - 12:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים3 - - התעמ. מתקדמים אביבית
                                      התעמ. מתקדמים אביבית
                                      • חמישי 08:30 - 09:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים3 - - התעמלות אקסטרה נשים
                                      התעמלות אקסטרה נשים
                                      • שני 08:30 - 09:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים3 - - התעמ. מתחילים אביבית
                                      התעמ. מתחילים אביבית
                                      • שלישי 08:15 - 09:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים2 - - ריקודי עם אתי מעודה
                                      ריקודי עם אתי מעודה
                                      • רביעי 11:00 - 11:45
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים2 - - רקודי בטן ליאת זילבר
                                      רקודי בטן ליאת זילבר
                                      • שני 09:00 - 09:45
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים2 - - קרמיקה מתקדמים ציפי
                                      קרמיקה מתקדמים ציפי
                                      • רביעי 09:30 - 11:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים2 - - צרפתית - נאווה ואננו
                                      צרפתית - נאווה ואננו
                                      • שלישי 09:30 - 10:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים2 - - קרמיקה מתחילים ציפי
                                      קרמיקה מתחילים ציפי
                                      • שלישי 09:00 - 10:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אזרחים בוגרים2 - - חבילת התעמלות-גמלאים
                                      חבילת התעמלות-גמלאים בעלות של 120 ש"ח הכוללת שלושה חוגים: 1. התעמלות בריאותית עם אתי מנחם - שני שיעורים ...
                                          אזרחים בוגרים2 - - ספרדית - חיים ברקוביץ
                                          ספרדית- חיים ברקוביץ
                                          • ראשון 10:00 - 10:45
                                          • גיל: 0 - 0
                                          E-mail: טלפון: 
                                          אנו מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה על פי התקנון