סמל המרכז הקהילתי

פעילות מבוגרים
ספורט והתעמלות
פעוטונים,גנים,צהרונים
מוסיקה, אומנויות הבמה
אמנות
למידה והכשרה,למידת שפות
טכנולוגיה ומדע
מחול
קייטנות
בישול אפייה
טיולים וסיורים
מועדוניות
זומבה+היט תלת שבועי
מועדון א"ת על בסיס תלת שבועי , 210 ש"ח לחודש. שתי אימוני זומבה ואימון בודד של היט זומבה: ימי א' 20:45 - 21:30 + ימי ג' ...
  • ראשון 20:45 - 21:30
  • שלישי 19:30 - 20:15
  • רביעי 20:45 - 21:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
עיצובלאטיס ב/ה 130שח
עיצוב לאטיס חד שבועי ימים: ב/ה מחיר 130 ש"ח. שעות: 19:00 - 19:45 מדריכה: רעיה מרחבי מתקיים באולם רב תכלתי
  • שני 19:00 - 19:45
  • חמישי 19:00 - 19:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
עיצובוקר+עיצוב לאטיס תלת שבועי
עיצוב בוקר + עיצוב לאטיס תלת שבועי 210 ש"ח לחודש. ימי א' -ד' 08:15 - 9:00 סטודיו חדש. ה' - 19:45 - 20:30 רב תכליתי. מדריכה ...
  • ראשון 08:15 - 09:00
  • רביעי 08:15 - 09:00
  • חמישי 19:45 - 20:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
עיצוב בוקר+לייף דאנס תלת שבועי
מועדון א"ת על בסיס תלת שבועי, 210 ש"ח לחודש. עצובוקר א+ד 08:15 - 09:00 סטודיו חדש רעיה מרחבי + לייפדאנס יום שלישי ...
  • ראשון 08:15 - 09:00
  • רביעי 08:15 - 09:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ליףדאנס+זומבה דו שבועי
מועדון את על בסיס דו שבועי אימון לייף דאנס + אימון זומבה בעלות 170 ש"ח חודש שלישי 19:30 - 20:15 רב תכליתי ירדן ...
  • שלישי 19:30 - 20:15
  • שלישי 20:30 - 21:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
עיצוב דינאמי ב'+ה' 20:30
אימון עיצוב דינאמי לנשים ( במסגרת מועדון א"ת) עם רעיה מרחבי, ימים ב'+ה' באולם רב תכליתי. יום ב - 20:30 - 21:15 / יום ...
  • חמישי 20:30 - 21:15
  • שני 20:30 - 21:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
עיצוב דינאמי ב/ה חד שבוע
אימון עיצוב דינאמי לנשים חד שבועי. ( במסגרת מועדון א"ת) עם רעיה מרחבי, ימים ב'/ ה' באולם רב תכליתי. יום ב - 20:30 ...
  • חמישי 20:30 - 21:15
  • שני 20:30 - 21:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
עיצובוקר רעיה חד שבועי
עיצובוקר חד שבועי, - מחיר: 130 ש"ח לחודש. , אימון עיצוב וחיטוב בימי א'/ד/ בבוקר, 8:15-9:00, עם המאמנת רעיה ...
  • רביעי 08:15 - 09:00
  • ראשון 08:15 - 09:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כתה ז+ ימים ב+ה
כ.סל כתה ז+ ,ימי ב+ה - שעות :19:00 -20:00 מחיר: 155 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם מורשה בנות. ביום: ה' מורשה , מדריך: ...
  • חמישי 19:00 - 20:00
  • שני 19:00 - 20:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
מחול מהבטן - חד שבועי
מחול מהבטן עם ליאת זילבר, 19:30-20:15, ימי רביעי,סטודיו ב' , 130 ש"ח לחודש , משתתף במסלולי מועדון א"ת
  • רביעי 19:45 - 20:30
  • גיל: 0 - 0
זומבה פלוס (דו שבועי)
חוג זומבה בסגנון לטיני על בסיס דו שבועי, ימי א בשעה 20:45-21:30 וימי שלישי בשעה 19:30-20:15, מתקיים באולם הרב תכליתי ...
  • שלישי 19:30 - 20:15
  • ראשון 20:45 - 21:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
זומבה - חד שבועי
חוג זומבה בסגנון לטיני על בסיס חד שבועי , ימים ראשון או שלישי -ימי ראשון בשעה 20:45-21:30 וימי שלישי בשעה ...
  • שלישי 19:30 - 20:15
  • ראשון 20:45 - 21:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
זומבה + היט
אימוני זומבה + HIT על בסיס דו שבועי, ימים א+ד, 20:45-21:30, יום א זומבה/יום ד HIT , באולם הרב תכליתי
  • רביעי 20:45 - 21:30
  • ראשון 20:45 - 21:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
חיטוב ועיצוב בוקר - עיצובוקר רעיה א'+ד'
עיצובוקר , אימון עיצוב וחיטוב בימי א+ד בבוקר, 8:15-9:00, עם המאמנת רעיה מרחבי,בסטודיו החדש
  • רביעי 08:15 - 09:00
  • ראשון 08:15 - 09:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
תנועה אחר"ת - TRX למשתתפות יום-ד'
TRX-למשתתפות מ. א"ת יום - ד' בעלות של 140 ש"ח כתוספת לאימון קיים במערכת, יום רביעי , / 20:30 19:45, סטודיו ג ,המאמנת ...
  • רביעי 19:45 - 20:30
  • גיל: 0 - 0
תנועה אחר"ת - TRX למשתתפות יום-ב'
TRX-למשתתפות מ. א"ת יום - ב' בעלות של 140 ש"ח כתוספת לאימון קיים במערכת, יום שני , 19:45, סטודיו ג ,המאמנת דניאלה ...
  • שני 19:45 - 20:30
  • גיל: 0 - 0
תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ה'
TRX-חד שבועי משתתפות א"ת במחיר 140 ש"ח, ימי חמישי , 21:30-22:15, סטודיו ג, הם המאמנת רעיה מרחבי
  • חמישי 21:30 - 22:15
  • גיל: 0 - 0
תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ה'
TRX-חד שבועי 170 ש"ח עם המאמנת רעיה מרחבי,יום חמישי ,21:30-22:15, סטודיו ג
  • חמישי 21:30 - 22:15
  • גיל: 0 - 0
תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ד'
TRX-חד שבועי יום -ד' 170 ש"ח, ימי רביעי ,19:45-20:30, סטודיו ג' עם המאמנת דניאלה אליעזר
  • רביעי 19:45 - 20:30
  • גיל: 0 - 0
תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ב'
TRX-חד שבועי משתתפות א"ת במחיר 140 ש"ח, ימי שני, 21:30-22:15, סטודיו ג, הם המאמנת רעיה מרחבי
  • שני 21:30 - 22:15
  • גיל: 0 - 0
תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ב'
TRX-חד שבועי יום -ב' 170 ש"ח, ימי שני ,19:45-20:30, סטודיו ג' עם המאמנת דניאלה אליעזר
  • רביעי 19:45 - 20:30
  • שני 19:45 - 20:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ב'
TRX-חד שבועי 170 ש"ח עם המאמנת רעיה מרחבי,יום שני,21:30-22:15, סטודיו ג
  • שני 21:30 - 22:15
  • גיל: 0 - 0
תנועה אחר"ת - TRX דו שבועי
TRX-דו שבועי 270 ש"ח, ימי שני ורביעי , 19:45-20:30, סטדיו ג עם המאמנת דניאלה אליעזר
  • רביעי 19:45 - 20:30
  • שני 19:45 - 20:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
תנועה אחר"ת - TRX- דו שבועי
TRX-דו שבועי 270 ש"ח עם המאמנת רעיה מרחבי ,ימי שני וחמישי , 21:30-22:15, סטודיו ג
  • חמישי 21:30 - 22:15
  • שני 21:30 - 22:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
חיטוב ועיצוב ערב - HIT+דו שבועי ימי ב-ד
HIT+- אימון עוצמתי ומאתגר העובד בקצב מהיר על בניית שירים ושריפת קלוריות. על בסיס דו שבועי, יום ב' -21:30-22:15 / ...
  • רביעי 20:45 - 21:30
  • שני 21:30 - 22:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
חיטוב ועיצוב ערב - HIT חד שבועי ימי ב/ד
HIT -אימון עוצמתי ומאתגר העובד בקצב מהיר על בניית שירים ושריפת קלוריות. על בסיס חד שבועי לבחירה יום אחד: ...
  • רביעי 20:45 - 21:30
  • שני 21:30 - 22:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
לייף דאנס - חד שבועי
אימון לייף דאנס-ריקוד החיים- מחול ואירובי משולבים עם מוזיקת עולם , ימי ג ,20:30-21:45 , אולם רב תכליתי עם סיוון ...
  • שלישי 20:30 - 21:45
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו - טרום חובה+חובה
ג'ודו טרום חובה +חובה יום : ג' בלבד. בין השעות 17:00-17:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. 147 ש"ח לחודש, מדריך: אבנר ...
  • שלישי 17:00 - 17:45
  • גיל: 0 - 0
גודו חובה + א' חד שבוע
ג'ודו חובה +כיתה א' חד שבועי יום : ה' בלבד. בין השעות 17:00-17:45 מתקיים במועדון תהילה. מדריך: אבנר לוי.
  • חמישי 17:00 - 17:45
  • גיל: 0 - 0
בי"ס לכדורגל - תלבושת כדורגל 130 ש"ח
תלבושת כדורגל 130 ש"ח
      כדורסל סל בנות כיתה ה'-ו'
      כ.סל בנות כיתה ה'-ו' יום: ב' - 17:45-18:45 יום ד' 16:00-17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות מדריך: שירן ...
      • רביעי 16:00 - 17:00
      • שני 18:00 - 19:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע כתה ד'-ו' 18:30
      ה.קרקע כתה ד-ו 18:30 יום : א' שעות: 19:30 - 18:30 157 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
      • ראשון 18:30 - 19:30
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע כתה ג'-ו' 16:00
      ה.קרקע כתה ג-ו 16:00 יום : ג' שעות: 16:45 - 16:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
      • שלישי 16:00 - 16:45
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע כיתה א'-ב' 17:30
      ה.קרקע כיתה א-ב 17:3 יום : ג' שעות: 18:15 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
      • שלישי 17:30 - 18:15
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע ט.חובה+חובה
      ה.קרקע ט.חובה+חובה יום : ג' שעות: 16:45 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
      • שלישי 16:45 - 17:30
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע גן חובה יום א'
      ה.קרקע גן חובה יום ד : ד' שעות: 17:45 - 17:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
      • ראשון 17:00 - 17:45
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע בוגרות ז'+
      ה.קרקע בוגרות ז'+ יום : ג' שעות: 18:15 - 19:15 157 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
      • שלישי 18:15 - 19:15
      • גיל: 0 - 0
      עיצובלאטיס ב'+ה' 20:00
      עיצובלאטיס ימים: ב+ה מחיר 170 ש"ח. שעות: 19:00 - 19:45 מדריכה: רעיה מרחבי מתקיים באולם רב תכלתי
      • חמישי 19:45 - 20:30
      • שני 19:45 - 20:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      עיצובלאטיס ב'+ה' 19:45
      עיצובלאטיס ימים: ב+ה מחיר 170 ש"ח. שעות: 19:45 - 20:30 מדריכה: רעיה מרחבי מתקיים באולם רב תכלתי
      • חמישי 19:00 - 19:45
      • שני 19:00 - 19:45
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      סיוף יפני נוער+מבוגר
      סיוף יפני נוער +מבוגר ניקו וינברג ימים: ב'+ה' שעות: 21:30- 20:00 מתקיים באולם מורשה בנות מדריך ניקו וינברג
      • חמישי 20:00 - 21:30
      • שני 20:00 - 21:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      ספורט - דאיטר-ריו נוער+מבוגר
      דאיטר-ריו נוער+מבוגרים ימים: א' -ד' שעות: 20:00-22:00 ב' - 19:00-21:00 מחיר: 250 ש"ח לחודש. מדריך: ניקו ויינברג מתקיים יום ...
      • רביעי 20:00 - 22:00
      • ראשון 20:00 - 22:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      ספורט - דאיטר - חד שבועי
      דאיטר-ריו נוער+מבוגרים חד שבועי ימים: א'/ד' שעות: 20:00-22:00 ב' - 19:00-21:00 מחיר: 171 ש"ח לחודש. מדריך: ניקו ויינברג ...
      • רביעי 20:00 - 22:00
      • ראשון 20:00 - 22:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      קרב מגע כתה ג'-ה' 17:45
      קרב מגן ישראלי כיתות - ג' -ה' ימים: ב' +ד' שעות: 18:30 -17:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
      • רביעי 17:45 - 18:30
      • שני 17:45 - 18:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      קרב מגע כתה א'-ב' 17:00
      קרב מגן ישראלי כיתות - א' -ב' ימים: ב' +ד' שעות: 17:00 - 17:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
      • רביעי 17:00 - 17:45
      • שני 17:00 - 17:45
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      קרב מגע כיתות ט' מעלה
      ק.מגע כיתות ט' ומעלה' ימים: ב' +ד' שעות: 19:30 -20:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
      • רביעי 19:30 - 20:45
      • שני 19:30 - 20:45
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      קרב מגע כיתה ו'-ח' 18:30
      ק.מגע כיתות ו'-ח' ימים: ב' +ד' שעות: 19:30 -18:30 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
      • רביעי 18:30 - 19:30
      • שני 18:30 - 19:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      קרב מגע גברים חד שבועי
      ק.מגע גברים חד שבועי ימים: ב' /ד' שעות: 22:15 -20:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
      • רביעי 20:45 - 22:15
      • שני 20:45 - 22:15
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      קרב מגע גברים דו שבועי
      ק.מגע גברים דו שבועי ימים: ב' - ד' שעות: 22:15 -20:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
      • רביעי 20:45 - 22:15
      • שני 20:45 - 22:15
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      קפוארה כיתה ז'-ט'
      קפוארה כיתה ז'-ט' מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
      • ראשון 19:00 - 20:00
      • גיל: 0 - 0
      סיוף יפני כתה ב'-ו'
      סיוף יפני כיתות ב-ו ימים: ב'+ה שעות: 18:15 - 19:00 מתקיים באולם רב תכליתי מדריך: ניקו וינברג.
      • חמישי 18:15 - 19:00
      • שני 18:15 - 19:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע מצטיינות בוגרות
      ה.קרקע מצטיינות בוגרות יום : ד' שעות: 18:15-19:30 179 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
      • רביעי 18:15 - 19:30
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע מצטיינות צעירות
      ה.קרקע מצטיינות צעירות יום : א' שעות: 16:00 - 17:00 157 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
      • ראשון 16:00 - 17:00
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע כתה ב'-ג' 16:00
      ה.קרקע כיתות ב' -ג' יום : ד' שעות: 16:45 - 16:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
      • רביעי 16:00 - 16:45
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע כתה א' 17:45
      ה.קרקע כיתה א'' יום : א' שעות: 17:45-18:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
      • ראשון 17:45 - 18:30
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע כתה א' 17:30
      ה.קרקע כיתות א'' יום : ד' שעות: 18:15 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
      • רביעי 17:30 - 18:15
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות קרקע גן חובה 16:45
      התעמלות קרקע גן חובה יום : ד' שעות: 16:45 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
      • רביעי 16:45 - 17:30
      • גיל: 0 - 0
      ג'ודו כתה ג'-ד' 18:45
      גודו כתה ג-ד 18:45 יום : ג' שעות 19:30 -18:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 18:45-19:30 מתקיים בשלוחה תהילה ...
      • חמישי 18:30 - 19:20
      • שלישי 18:30 - 19:20
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      ג'ודו כתה א'-ב' 17:45
      גודו כתה א-ב 17:45 יום : ג' שעות 18:30 -17:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 18:30-17:45 מתקיים בשלוחה תהילה ...
      • חמישי 16:15 - 17:00
      • שלישי 16:15 - 17:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      ג'ודו כתה א' 16:15
      גודו כתה א' 16:15 יום : ג' שעות 17:00 -16:15 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. מדריך: אבנר לוי.
      • חמישי 17:45 - 18:30
      • שלישי 17:45 - 18:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      ג'ודו בוגרים חד שבועי
      גודו בוגרים חד שבועי ג'/ה' יום : ג' שעות 19:30 -20:30 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 20:30-19:30 מתקיים ...
      • חמישי 19:30 - 20:30
      • שלישי 19:30 - 20:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      ג'ודו בוגרים 19:30
      גודו בוגרים 19:30 יום : ג' שעות 19:30 -20:30 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 20:30-19:30 מתקיים בשלוחה תהילה ...
      • חמישי 19:30 - 20:30
      • שלישי 19:30 - 20:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      אתלטיקה ג'-ו' 18:15
      אתלטיקה לכיתה ג' -ו' ימי:ג' שעות: 18:15-19:15 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
      • שלישי 18:15 - 19:15
      • גיל: 0 - 0
      אתלטיקה א'-ב' 17:30
      אתלטיקה לכיתה א' -ב' ימי:ג' שעות: 18:15-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
      • שלישי 17:30 - 18:15
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות אומנותית א'-ו' מתקדמים
      החלקה אומנותית לכיתות א' -ו' מתקדמים יום: ד' שעות:19:00-20:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
      • רביעי 19:00 - 20:00
      • גיל: 0 - 0
      טניס מתקדמים
      טניס שולחן למתקדמים, ימי ב'+ד' בשעה 16:45-17:30 באולם הרב תכליתי
      • חמישי 16:35 - 17:20
      • ראשון 16:35 - 17:20
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כתה א'-ב', ימי ב'+ה'
      כ.סל כתה א-ב ימי ב+ה - שעות :16:15 -15:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
      • חמישי 15:00 - 15:45
      • שני 15:30 - 16:15
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ו', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ו',ימי ב+ה - שעות :18:00 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנים, מדריך: ...
      • חמישי 18:00 - 19:00
      • שני 18:00 - 19:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ו', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ו',ימי ב+ה - שעות :18:00 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנות, ...
      • חמישי 18:00 - 19:00
      • שני 18:00 - 19:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ה', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ה',ימי ב+ה - שעות :18:00 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנים, ...
      • חמישי 17:00 - 18:00
      • שני 17:00 - 18:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ה', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ה',ימי ב+ה - שעות :18:00 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנות, מדריך: ...
      • חמישי 17:00 - 18:00
      • שני 17:00 - 18:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ד', ימי א'+ג'
      כ.סל כיתה ד',ימי א+ג- שעות: 16:30 -17:30 17:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, מדריך:חיליק בודה.
      • שלישי 16:30 - 17:30
      • ראשון 16:30 - 17:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ד', ימי א'+ג'
      כ.סל כיתה ד',ימי א+ג- שעות: 15:30 - 16:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, מדריך:חיליק בודה.
      • שלישי 15:30 - 16:30
      • ראשון 15:30 - 16:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ד', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ד' ימי ב+ה - שעות :18:15 -17:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
      • חמישי 16:30 - 17:30
      • שני 17:00 - 18:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ג', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ג',ימי ב+ה - שעות :15:30 -16:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:שרון כהן.
      • חמישי 16:15 - 17:00
      • שני 16:15 - 17:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ג', ימי א'+ד'
      כ.סל כיתה ג',ימי א+ד - יום: א' 17:45 -18:30 יום ד' 18:15 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:עילי ...
      • רביעי 18:15 - 19:00
      • ראשון 18:15 - 19:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ג', ימי ב'+ה'
      כ.סל כתה ג' ימי ב+ה - שעות :16:15 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
      • חמישי 15:45 - 16:30
      • שני 16:15 - 17:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ב', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ב',ימי ב+ה', - שעות: 16:15-17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:שרון כהן.
      • חמישי 16:15 - 17:00
      • שני 16:15 - 17:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ב', ימי א'+ג'
      כ.סל כיתה ב',ימי א+ג',יום: א' - שעות: 17:30-18:15 יום: ג' שעות: 17:30 - 18:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, ...
      • שלישי 17:30 - 18:15
      • ראשון 17:30 - 18:15
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה א', ימי א'+ד'
      כ.סל כיתה א',יום: א' - בנים שעות: 17:00-17:45 יום: ד' שעות: 17:30 - 18:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, ...
      • רביעי 17:30 - 18:15
      • ראשון 17:30 - 18:15
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל בנות כיתה ג'-ד'
      כ.סל בנות כיתה ג'-ד' יום: ב' - שעות :17:00 -16:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש אולם יובלים. מדריך: שירן פליגמן.
      • שני 17:00 - 17:45
      • גיל: 0 - 0
      כדורגל כתה ד'-ו' 17:45
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • שלישי 17:45 - 18:30
      • ראשון 17:45 - 18:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      קרב מגע ג.חובה 17:00
      קרב מגן ישראלי לגילאי גן חובה, מדריך:ברק שפירא, ימים: ד' שעות: 17:00 -17:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
      • רביעי 17:00 - 17:45
      • גיל: 4 - 6
      קפוארה כיתה ד'-ו'
      קפוארה כיתה ד'-ו' מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
      • ראשון 19:00 - 20:00
      • גיל: 5 - 6
      נבחרת קפוארה
      נבחרת קפוארה יום: ה' שעות: 20:00 - 20:45 מחיר 85 ש"ח לחודש.
      • חמישי 20:00 - 20:45
      • גיל: 5 - 6
      קפוארה כתה ג'-ו' מתקדמים
      קפוארה כיתה ג'-ו' מתקדמים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
      • חמישי 19:00 - 20:00
      • גיל: 10 - 12
      קפוארה כתה א'-ב' מתקדמים
      קפוארה כיתה א'-ב' מתקדמים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 17:30 16:45 בחדר אומנויות לחימה.
      • חמישי 16:45 - 17:30
      • גיל: 9 - 12
      קאפורה קיד ג.חובה-ה'
      קפוארה קיד גן חובה מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 18:15 17:30 בחדר אומנויות לחימה.
      • חמישי 17:30 - 18:15
      • גיל: 7 - 8
      קפוארה כתה א'-ב' מתחילים
      קפוארה כיתה א'-ב' מתחילים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 19:00 18:15 בחדר אומנויות לחימה.
      • חמישי 18:15 - 19:00
      • גיל: 7 - 8
      קפוארה כתה א'-ג' מתחילים
      קפוארה כיתה א'-ג' מתחילים מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 19:00 - 18:15 בחדר אומנויות לחימה.
      • ראשון 18:15 - 19:00
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות אומנותית כיתות א'-ב'
      החלקה אומנותית לכיתות א' -ב' יום: ד' שעות:17:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
      • רביעי 17:00 - 18:00
      • גיל: 9 - 12
      התעמלות אומנותית כיתות ג'-ו'
      החלקה אומנותית לכיתות ג' -ו' יום: ד' שעות:19:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
      • רביעי 18:00 - 19:00
      • גיל: 7 - 12
      רועיקי מצחיקי ט.חובה
      ספורט עם "רועי מצחיקי" לגילאי טרום חובה ימי:א' שעות: 16:45-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם אומניות לחימה במתנ"ס
      • ראשון 16:45 - 17:30
      • גיל: 4 - 5
      רועיקי גן חובה יום א'
      ספורט עם "רועי מצחיקי" לגילאי גן חובה ימי:א' שעות: 18:15-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם אומניות לחימה במתנ"ס
      • ראשון 17:30 - 18:15
      • גיל: 5 - 6
      טניס מתחילים
      טניס שולחן למתחילים, ימי ב'+ד' בשעה 16:00-16:45 באולם הרב תכליתי
      • חמישי 15:50 - 16:35
      • ראשון 15:50 - 16:35
      • גיל: 9 - 12
      • גיל: 9 - 12
      התעמלות מכשירים כיתה א' 17:00
      ה.מכשירים כיתה א' יום: ד' שעות:17:00 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
      • רביעי 17:00 - 17:45
      • גיל: 4 - 5
      התעמלות קרקע גן חובה 17:00
      ה.קרקע גן חובה יום: ד' שעות:17:00 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
      • ראשון 17:00 - 17:45
      • גיל: 3 - 4
      התעמלות מכשירים כתה ד'-ו' 15:30
      ה.מכשירים כיתות ד' ו' יום: א'+ד' שעות:16:15 - 15:30 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
      • רביעי 15:30 - 16:15
      • ראשון 15:30 - 16:15
      • גיל: 7 - 7
      • גיל: 7 - 7
      התעמלות מכשירים כתה ב'-ג' 16:15
      ה.מכשירים כיתות ב' -ג' יום: א'+ד' שעות:17:00 - 16:15 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
      • רביעי 16:15 - 17:00
      • ראשון 16:15 - 17:00
      • גיל: 8 - 9
      • גיל: 8 - 9
      ה.מכשירים נבחרת
      ה. מכשירים נבחרת יום: א'+ד' שעות:18:45 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מורייה אהרון.
      • רביעי 17:30 - 18:30
      • ראשון 17:30 - 18:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      חיטוב ועיצוב - 20:00
      התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :20:45 - 20:00
      • רביעי 20:00 - 20:45
      • ראשון 20:00 - 20:45
      • גיל: 19 - 99
      • גיל: 19 - 99
      חיטוב ועיצוב - 19:00
      התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :19:45 - 19:00
      • רביעי 19:00 - 19:45
      • ראשון 19:00 - 19:45
      • גיל: 19 - 99
      • גיל: 19 - 99
      חיטוב ועיצוב - 18:15
      התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :19:00 - 18:15
      • רביעי 18:15 - 19:00
      • ראשון 18:15 - 19:00
      • גיל: 19 - 99
      • גיל: 19 - 99
      חיטוב ועיצוב - 17:30
      התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :17:30 - 18:15
      • ראשון 17:30 - 18:15
      • גיל: 19 - 99
      כדורגל כיתה א' 16:15
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • רביעי 16:15 - 17:00
      • ראשון 16:15 - 17:00
      • גיל: 9 - 10
      • גיל: 9 - 10
      כדורגל כתה ב'-ג' 16:15
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • שלישי 16:15 - 17:00
      • ראשון 16:15 - 17:00
      • גיל: 13 - 13
      • גיל: 13 - 13
      כדורגל גן 5-6 יוסי
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • רביעי 17:00 - 17:45
      • ראשון 17:00 - 17:45
      • גיל: 8 - 9
      • גיל: 8 - 9
      כדורגל כתה ה'-ו' 18:30
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • רביעי 18:30 - 19:15
      • ראשון 18:30 - 19:15
      • גיל: 8 - 8
      • גיל: 8 - 8
      כדורגל כיתה ב' 17:45
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • רביעי 17:45 - 18:30
      • ראשון 17:45 - 18:30
      • גיל: 7 - 7
      • גיל: 7 - 7
      כדורגל גן+א'-17:00
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • שלישי 17:00 - 17:45
      • ראשון 17:00 - 17:45
      • גיל: 11 - 12
      • גיל: 11 - 12
      כדורגל כתה ג'-ד' 15:30
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • רביעי 15:30 - 16:15
      • ראשון 15:30 - 16:15
      • גיל: 5 - 6
      • גיל: 5 - 6
      אתלטיקה ג.חובה יום ג'
      אתלטיקה לגילאי גן חובה ימי:ג' שעות: 16:45-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
      • שלישי 16:45 - 17:30
      • גיל: 5 - 6
      E-mail: טלפון: 
      אנו מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה על פי התקנון