סמל המרכז הקהילתי

פעילות מבוגרים
ספורט והתעמלות
פעוטונים,גנים,צהרונים
מוסיקה, אומנויות הבמה
אמנות
למידה והכשרה,למידת שפות
טכנולוגיה ומדע
מחול
קייטנות
בישול אפייה
טיולים וסיורים
מועדוניות
התעמלות קרקע כתה א' 17:45
ה.קרקע כיתה א'' יום : א' שעות: 17:45-18:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • ראשון 17:45 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע כתה ב'-ג' 16:00
ה.קרקע כיתות ב' -ג' יום : ד' שעות: 16:45 - 16:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • רביעי 16:00 - 16:45
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע מצטיינות צעירות
ה.קרקע מצטיינות צעירות יום : א' שעות: 16:00 - 17:00 157 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • ראשון 16:00 - 17:00
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע מצטיינות בוגרות
ה.קרקע מצטיינות בוגרות יום : ד' שעות: 18:15-19:30 179 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • רביעי 18:15 - 19:30
  • גיל: 0 - 0
סיוף יפני כתה ב'-ו'
סיוף יפני כיתות ב-ו ימים: ב'+ה שעות: 18:15 - 19:00 מתקיים באולם רב תכליתי מדריך: ניקו וינברג.
  • חמישי 18:15 - 19:00
  • שני 18:15 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קפוארה כיתה ז'-ט'
קפוארה כיתה ז'-ט' מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
  • ראשון 19:00 - 20:00
  • גיל: 0 - 0
ק.מ.י נוער 19:30
קרב מגן ישראלי, ימים ב'+ד',19:30-20:45, 199 ש"ח , מאמן ברק שפירא בחדר אומנויות לחימה
  • רביעי 19:30 - 20:45
  • שני 19:30 - 20:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע גברים דו שבועי
ק.מגע גברים דו שבועי ימים: ב' - ד' שעות: 22:15 -20:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 20:45 - 22:15
  • שני 20:45 - 22:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע גברים חד שבועי
ק.מגע גברים חד שבועי ימים: ב' /ד' שעות: 22:15 -20:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 20:45 - 22:15
  • שני 20:45 - 22:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע כיתה ו'-ח' 18:30
ק.מגע כיתות ו'-ח' ימים: ב' +ד' שעות: 19:30 -18:30 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 18:30 - 19:30
  • שני 18:30 - 19:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
עיצוב דינאמי ב'+ה 20:30
אימון עיצוב דינאמני לנשים (במסגרת מועדון א"ת) עם רעיה מרחבי , ימים ב'+ ה' האום רב תכליתי. יום ב - 20:30-21:15 / יום ...
  • חמישי 20:30 - 21:15
  • שני 20:30 - 21:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל סל בנות כיתה ה'-ו'
כ.סל בנות כיתה ה'-ו' יום: ב' - 17:45-18:45 יום ד' 16:00-17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות מדריך: שירן ...
  • רביעי 16:00 - 17:00
  • שני 17:45 - 18:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע כתה ד'-ו' 18:30
ה.קרקע כתה ד-ו 18:30 יום : א' שעות: 19:30 - 18:30 157 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • ראשון 18:30 - 19:30
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע כתה ג'-ו' 16:00
ה.קרקע כתה ג-ו 16:00 יום : ג' שעות: 16:45 - 16:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
  • שלישי 16:00 - 16:45
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע כיתה א'-ב' 17:30
ה.קרקע כיתה א-ב 17:3 יום : ג' שעות: 18:15 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
  • שלישי 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע ט.חובה+חובה
ה.קרקע ט.חובה+חובה יום : ג' שעות: 16:45 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
  • שלישי 16:45 - 17:30
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע גן חובה יום א'
ה.קרקע גן חובה יום ד : ד' שעות: 17:45 - 17:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • ראשון 17:00 - 17:45
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע בוגרות ז'+
ה.קרקע בוגרות ז'+ יום : ג' שעות: 18:15 - 19:15 157 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
  • שלישי 18:15 - 19:15
  • גיל: 0 - 0
כדורסל בנות כיתה ה'-ו'
כ.סל בנות כיתה ה'-ו' יום: ב' - שעות :19:00 -18:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש אולם יובלים. מדריך: שירן פליגמן.
  • שני 18:00 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
כדורסל בנות כיתה ג'-ד'
כ.סל בנות כיתה ג'-ד' יום: ב' - שעות :17:00 -16:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש אולם יובלים. מדריך: שירן פליגמן.
  • שני 16:45 - 17:45
  • גיל: 0 - 0
כדורסל בנות כיתה א'-ב'
כ.סל בנות כיתה א'-ב' יום: ב' - שעות :17:00 -18:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש אולם יובלים. מדריך: שירן פליגמן.
  • רביעי 16:00 - 17:00
  • שני 17:45 - 18:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורגל כתה ד'-ו' 17:45
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • שלישי 17:45 - 18:30
  • ראשון 17:45 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
אתלטיקה ג.חובה יום ג'
אתלטיקה לגילאי גן חובה ימי:ג' שעות: 16:45-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
  • שלישי 16:45 - 17:30
  • גיל: 5 - 6
כדורגל כתה ג'-ד' 15:30
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • רביעי 15:30 - 16:15
  • ראשון 15:30 - 16:15
  • גיל: 5 - 6
  • גיל: 5 - 6
כדורגל גן+א'-17:00
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • שלישי 17:00 - 17:45
  • ראשון 17:00 - 17:45
  • גיל: 11 - 12
  • גיל: 11 - 12
כדורגל כיתה ב' 17:45
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • רביעי 17:45 - 18:30
  • ראשון 17:45 - 18:30
  • גיל: 7 - 7
  • גיל: 7 - 7
כדורגל כתה ה'-ו' 18:30
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • רביעי 18:30 - 19:15
  • ראשון 18:30 - 19:15
  • גיל: 8 - 8
  • גיל: 8 - 8
כדורגל גן 5-6 יוסי
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • רביעי 17:00 - 17:45
  • ראשון 17:00 - 17:45
  • גיל: 8 - 9
  • גיל: 8 - 9
כדורגל כתה ב'-ג' 16:15
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • שלישי 16:15 - 17:00
  • ראשון 16:15 - 17:00
  • גיל: 13 - 13
  • גיל: 13 - 13
כדורגל כיתה א' 16:15
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • רביעי 16:15 - 17:00
  • ראשון 16:15 - 17:00
  • גיל: 9 - 10
  • גיל: 9 - 10
חיטוב ועיצוב - 17:30
התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :17:30 - 18:15
  • ראשון 17:30 - 18:15
  • גיל: 19 - 99
חיטוב ועיצוב - 18:15
התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :19:00 - 18:15
  • רביעי 18:15 - 19:00
  • ראשון 18:15 - 19:00
  • גיל: 19 - 99
  • גיל: 19 - 99
חיטוב ועיצוב - 19:00
התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :19:45 - 19:00
  • רביעי 19:00 - 19:45
  • ראשון 19:00 - 19:45
  • גיל: 19 - 99
  • גיל: 19 - 99
חיטוב ועיצוב - 20:00
התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :20:45 - 20:00
  • רביעי 20:00 - 20:45
  • ראשון 20:00 - 20:45
  • גיל: 19 - 99
  • גיל: 19 - 99
ה.מכשירים נבחרת
ה. מכשירים נבחרת יום: א'+ד' שעות:18:45 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מורייה אהרון.
  • רביעי 17:30 - 18:30
  • ראשון 17:30 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות מכשירים כתה ב'-ג' 16:15
ה.מכשירים כיתות ב' -ג' יום: א'+ד' שעות:17:00 - 16:15 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
  • רביעי 16:15 - 17:00
  • ראשון 16:15 - 17:00
  • גיל: 8 - 9
  • גיל: 8 - 9
התעמלות מכשירים כתה ד'-ו' 15:30
ה.מכשירים כיתות ד' ו' יום: א'+ד' שעות:16:15 - 15:30 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
  • רביעי 15:30 - 16:15
  • ראשון 15:30 - 16:15
  • גיל: 7 - 7
  • גיל: 7 - 7
התעמלות קרקע גן חובה 17:00
ה.קרקע גן חובה יום: ד' שעות:17:00 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
  • רביעי 17:00 - 17:45
  • גיל: 3 - 4
התעמלות מכשירים כיתה א' 17:00
ה.מכשירים כיתה א' יום: ד' שעות:17:00 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
  • רביעי 17:00 - 17:45
  • גיל: 4 - 5
טניס מתחילים
טניס שולחן למתחילים, ימי ב'+ד' בשעה 16:00-16:45 באולם הרב תכליתי
  • חמישי 16:00 - 16:45
  • ראשון 16:00 - 16:45
  • גיל: 9 - 12
  • גיל: 9 - 12
רועיקי גן חובה יום א'
ספורט עם "רועי מצחיקי" לגילאי גן חובה ימי:א' שעות: 18:15-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם אומניות לחימה במתנ"ס
  • ראשון 17:30 - 18:15
  • גיל: 5 - 6
רועיקי מצחיקי ט.חובה
ספורט עם "רועי מצחיקי" לגילאי טרום חובה ימי:א' שעות: 16:45-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם אומניות לחימה במתנ"ס
  • ראשון 16:45 - 17:30
  • גיל: 4 - 5
התעמלות אומנותית כיתות ג'-ו'
החלקה אומנותית לכיתות ג' -ו' יום: ד' שעות:19:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
  • רביעי 18:00 - 19:00
  • גיל: 7 - 12
התעמלות אומנותית כיתות א'-ב'
החלקה אומנותית לכיתות א' -ב' יום: ד' שעות:17:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
  • רביעי 17:00 - 18:00
  • גיל: 9 - 12
התעמלות אומנותית גן-ב מתחילים
החלקה אומנותית לגילאי גן חובה - כיתה ב' מתחילות יום: ד' שעות:17:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש.מתקיים במגרש אולם ...
  • רביעי 17:00 - 18:00
  • גיל: 5 - 8
קפוארה כתה א'-ג' מתחילים
קפוארה כיתה א'-ג' מתחילים מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 19:00 - 18:15 בחדר אומנויות לחימה.
  • ראשון 18:15 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
קפוארה כתה א'-ב' מתחילים
קפוארה כיתה א'-ב' מתחילים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 19:00 18:15 בחדר אומנויות לחימה.
  • חמישי 18:15 - 19:00
  • גיל: 7 - 8
קאפורה קיד ג.חובה-ה'
קפוארה קיד גן חובה מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 18:15 17:30 בחדר אומנויות לחימה.
  • חמישי 17:30 - 18:15
  • גיל: 7 - 8
קפוארה כתה א'-ב' מתקדמים
קפוארה כיתה א'-ב' מתקדמים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 17:30 16:45 בחדר אומנויות לחימה.
  • חמישי 16:45 - 17:30
  • גיל: 9 - 12
קפוארה כתה ג'-ו' מתקדמים
קפוארה כיתה ג'-ו' מתקדמים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
  • חמישי 19:00 - 20:00
  • גיל: 10 - 12
נבחרת קפוארה
נבחרת קפוארה יום: ה' שעות: 20:00 - 20:45 מחיר 85 ש"ח לחודש.
  • חמישי 20:00 - 20:45
  • גיל: 5 - 6
קפוארה כיתה ד'-ו'
קפוארה כיתה ד'-ו' מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
  • ראשון 19:00 - 20:00
  • גיל: 5 - 6
קרב מגע ג.חובה 17:00
קרב מגן ישראלי לגילאי גן חובה, מדריך:ברק שפירא, ימים: ד' שעות: 17:00 -17:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 17:00 - 17:45
  • גיל: 4 - 6
סיוף יפני נוער+מבוגר
סיוף יפני נוער +מבוגר ניקו וינברג ימים: ב'+ה' שעות: 21:30- 20:00 מתקיים באולם מורשה בנות מדריך ניקו וינברג
  • חמישי 20:00 - 21:30
  • שני 20:00 - 21:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ספורט - דאיטר-ריו נוער+מבוגר
דאיטר-ריו נוער+מבוגרים ימים: א' -ד' שעות: 20:00-22:00 ב' - 19:00-21:00 מחיר: 250 ש"ח לחודש. מדריך: ניקו ויינברג מתקיים יום ...
  • רביעי 20:00 - 22:00
  • ראשון 20:00 - 22:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ספורט - דאיטר - חד שבועי
דאיטר-ריו נוער+מבוגרים חד שבועי ימים: א'/ד' שעות: 20:00-22:00 ב' - 19:00-21:00 מחיר: 171 ש"ח לחודש. מדריך: ניקו ויינברג ...
  • רביעי 20:00 - 22:00
  • ראשון 20:00 - 22:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע כתה ג'-ה' 17:45
קרב מגן ישראלי כיתות - ג' -ה' ימים: ב' +ד' שעות: 18:30 -17:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 17:45 - 18:30
  • שני 17:45 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע כתה א'-ב' 17:00
קרב מגן ישראלי כיתות - א' -ב' ימים: ב' +ד' שעות: 17:00 - 17:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 17:00 - 17:45
  • שני 17:00 - 17:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע כיתות ט' מעלה
ק.מגע כיתות ט' ומעלה' ימים: ב' +ד' שעות: 19:30 -20:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 19:30 - 20:45
  • שני 19:30 - 20:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע כתה א' 17:30
ה.קרקע כיתות א'' יום : ד' שעות: 18:15 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • רביעי 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע גן חובה 16:45
התעמלות קרקע גן חובה יום : ד' שעות: 16:45 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • רביעי 16:45 - 17:30
  • גיל: 0 - 0
התעמלות מכשירים נבחרת
ה. מכשירים נבחרת יום: א'+ד' שעות:18:30 - 17:15 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
  • רביעי 17:15 - 18:30
  • ראשון 17:15 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו כתה ז'-ח' 18:45
גודו כתה ז'-ח' 18:45 יום : ג' שעות 19:30 -18:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 18:45-19:30 מתקיים בשלוחה תהילה ...
  • חמישי 18:45 - 19:30
  • שלישי 18:45 - 19:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו כתה ג'-ד' 18:45
גודו כתה ג-ד 18:45 יום : ג' שעות 19:30 -18:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 18:45-19:30 מתקיים בשלוחה תהילה ...
  • חמישי 18:30 - 19:30
  • שלישי 18:30 - 19:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו כתה א'-ב' 17:45
גודו כתה א-ב 17:45 יום : ג' שעות 18:30 -17:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 18:30-17:45 מתקיים בשלוחה תהילה ...
  • חמישי 16:00 - 16:45
  • שלישי 16:00 - 16:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו כתה א' 16:15
גודו כתה א' 16:15 יום : ג' שעות 17:00 -16:15 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. מדריך: אבנר לוי.
  • חמישי 17:30 - 18:15
  • שלישי 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו בוגרים חד שבועי
גודו בוגרים חד שבועי ג'/ה' יום : ג' שעות 19:30 -20:30 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 20:30-19:30 מתקיים ...
  • חמישי 19:30 - 20:30
  • שלישי 19:30 - 20:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו בוגרים 19:30
גודו בוגרים 19:30 יום : ג' שעות 19:30 -20:30 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 20:30-19:30 מתקיים בשלוחה תהילה ...
  • חמישי 19:30 - 20:30
  • שלישי 19:30 - 20:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כתה ז'+, ימי ב'+ה'
כ.סל כתה ז+ ,ימי ב+ה - שעות :19:00 -20:00 מחיר: 155 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם מורשה בנות. ביום: ה' מורשה , מדריך: ...
  • חמישי 19:00 - 20:00
  • שני 19:00 - 20:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
אתלטיקה ג'-ו' 18:15
אתלטיקה לכיתה ג' -ו' ימי:ג' שעות: 18:15-19:15 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
  • שלישי 18:15 - 19:15
  • גיל: 0 - 0
אתלטיקה א'-ב' 17:30
אתלטיקה לכיתה א' -ב' ימי:ג' שעות: 18:15-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
  • שלישי 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
עיצובלאטיס ב'+ה' 19:45
עיצובלאטיס ימים: ב+ה מחיר 170 ש"ח. שעות: 19:45 - 20:30 מדריכה: רעיה מרחבי מתקיים באולם רב תכלתי
  • חמישי 19:00 - 19:45
  • שני 19:00 - 19:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
עיצובלאטיס ב'+ה' 20:00
עיצובלאטיס ימים: ב+ה מחיר 170 ש"ח. שעות: 19:00 - 19:45 מדריכה: רעיה מרחבי מתקיים באולם רב תכלתי
  • חמישי 19:45 - 20:30
  • שני 19:45 - 20:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה א', ימי א'+ד'
כ.סל כיתה א',יום: א' - בנים שעות: 17:00-17:45 יום: ד' שעות: 17:30 - 18:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, ...
  • רביעי 17:30 - 18:15
  • ראשון 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ב', ימי א'+ג'
כ.סל כיתה ב',ימי א+ג',יום: א' - שעות: 17:30-18:15 יום: ג' שעות: 17:30 - 18:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, ...
  • שלישי 17:30 - 18:15
  • ראשון 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ב', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ב',ימי ב+ה', - שעות: 16:15-17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:שרון כהן.
  • חמישי 16:15 - 17:00
  • שני 16:15 - 17:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ג', ימי ב'+ה'
כ.סל כתה ג' ימי ב+ה - שעות :16:15 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
  • חמישי 15:45 - 16:30
  • שני 16:15 - 17:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ג', ימי א'+ד'
כ.סל כיתה ג',ימי א+ד - יום: א' 17:45 -18:30 יום ד' 18:15 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:עילי ...
  • רביעי 18:15 - 19:00
  • ראשון 18:15 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ג', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ג',ימי ב+ה - שעות :15:30 -16:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:שרון כהן.
  • חמישי 16:15 - 17:00
  • שני 16:15 - 17:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ד', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ד' ימי ב+ה - שעות :18:15 -17:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
  • חמישי 16:30 - 17:30
  • שני 17:00 - 18:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ד', ימי א'+ג'
כ.סל כיתה ד',ימי א+ג- שעות: 15:30 - 16:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, מדריך:חיליק בודה.
  • שלישי 15:30 - 16:30
  • ראשון 15:30 - 16:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ד', ימי א'+ג'
כ.סל כיתה ד',ימי א+ג- שעות: 16:30 -17:30 17:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, מדריך:חיליק בודה.
  • שלישי 16:30 - 17:30
  • ראשון 16:30 - 17:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ה', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ה',ימי ב+ה - שעות :18:00 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנות, מדריך: ...
  • חמישי 17:00 - 18:00
  • שני 17:00 - 18:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ה', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ה',ימי ב+ה - שעות :18:00 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנים, ...
  • חמישי 17:00 - 18:00
  • שני 17:00 - 18:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ו', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ו',ימי ב+ה - שעות :18:00 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנות, ...
  • חמישי 18:00 - 19:00
  • שני 18:00 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ו', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ו',ימי ב+ה - שעות :18:00 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנים, מדריך: ...
  • חמישי 18:00 - 19:00
  • שני 18:00 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כתה א'-ב', ימי ב'+ה'
כ.סל כתה א-ב ימי ב+ה - שעות :16:15 -15:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
  • חמישי 15:00 - 15:45
  • שני 15:30 - 16:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
סלקידס גן חובה 17:00
סלקידס - גן חובה ,חד שבועי, ימים : א' +ד' , שעות: 17:00 -17:45, מתקיים באולם מורשה בנים. מדריך: עילי
  • רביעי 17:00 - 17:45
  • ראשון 17:00 - 17:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו טרום חובה+חובה
ג'ודו טרום חובה +חובה יום : ג' שעות 17:00 -17:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 17:00-17:45 מתקיים בשלוחה ...
  • חמישי 16:45 - 17:30
  • שלישי 16:45 - 17:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
טניס מתקדמים
טניס שולחן למתקדמים, ימי ב'+ד' בשעה 16:45-17:30 באולם הרב תכליתי
  • חמישי 16:45 - 17:30
  • ראשון 16:45 - 17:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות אומנותית א'-ו' מתקדמים
החלקה אומנותית לכיתות א' -ו' מתקדמים יום: ד' שעות:19:00-20:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
  • רביעי 19:00 - 20:00
  • גיל: 0 - 0
E-mail: טלפון: 
אנו מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה על פי התקנון