סמל המרכז הקהילתי

פעילות מבוגרים
ספורט והתעמלות
פעוטונים,גנים,צהרונים
מוסיקה, אומנויות הבמה
אמנות
למידה והכשרה,למידת שפות
טכנולוגיה ומדע
מחול
קייטנות
בישול אפייה
טיולים וסיורים
מועדוניות
כדורגל כתה ד'-ו' 17:45
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • שלישי 17:45 - 18:30
  • ראשון 17:45 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
תאטרון מתקדמים - 184 ש
כל העולם במה - חוג תאטרון ,קבוצת מתקדמים , כיתות א'-ו' , יום: ה' שעות: 17:30-19:00 מדריכה שירה גור מתקיים באולם ...
  • חמישי 17:30 - 19:00
  • גיל: 7 - 9
תאטרון מתחילים - 157 ש
כל העולם במה - חוג תאטרון ,קבוצת מתחילים , כיתות א'-ו' , יום: ה' שעות: 16:30-17:30 מדריכה שירה גור מתקיים באולם ...
  • חמישי 16:30 - 17:30
  • גיל: 5 - 6
תיאטרון גן חובה
כל העולם במה - חוג תאטרון גן חובה, כיתות א'-ו' , יום: ה' שעות: 16:30-17:30 157 ש"ח לחודש. מדריכה שירה גור מתקיים ...
  • חמישי 16:30 - 17:30
  • גיל: 10 - 12
חוויה בצבע כיתה ב'-ג'
חוויה בצבע כיתות ב' -ג' יום : ה' שעות: 17:45-18:45 147 ש"ח לחוג.
  • חמישי 17:45 - 18:45
  • גיל: 8 - 9
ציור ופיסול כיתה ב'-ג'
ציור ופיסול כיתות ב' -ג' יום : ה' שעות: 16:45-17:45 147 ש"ח.
  • רביעי 17:45 - 18:45
  • גיל: 5 - 6
אומנות רב תחומית ד'+ 17:45
אמנות רב תחומית ד' ומעלה יום : ד' שעות: 17:45-19:15 147 ש"ח לחוג.
  • רביעי 18:45 - 20:15
  • גיל: 7 - 7
אומנות רב תחומית ד'+ 18:45
אמנות רב תחומית ד' ומעלה יום : ד' שעות: 18:45-20:15 147 ש"ח לחוג.
  • חמישי 18:45 - 20:15
  • גיל: 0 - 0
ליףדאנס+זומבה דו שבועי
מועדון את על בסיס דו שבועי אימון לייף דאנס + אימון זומבה בעלות 170 ש"ח חודש שלישי 19:30 - 20:15 רב תכליתי ירדן ...
  • שלישי 19:30 - 20:15
  • שלישי 20:30 - 21:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע ג.חובה 17:00
קרב מגן ישראלי לגילאי גן חובה, מדריך:ברק שפירא, ימים: ד' שעות: 17:00 -17:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 17:00 - 17:45
  • גיל: 4 - 6
נבחרת קפוארה
נבחרת קפוארה יום: ה' שעות: 20:00 - 20:45 מחיר 85 ש"ח לחודש.
  • חמישי 20:00 - 20:45
  • גיל: 5 - 6
קפוארה כיתה ד'-ו'
קפוארה כיתה ד'-ו' מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
  • ראשון 19:00 - 20:00
  • גיל: 5 - 6
קאפורה קיד ג.חובה-ה'
קפוארה קיד גן חובה מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 18:15 17:30 בחדר אומנויות לחימה.
  • חמישי 17:30 - 18:15
  • גיל: 7 - 8
קפוארה כתה א'-ב' מתקדמים
קפוארה כיתה א'-ב' מתקדמים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 17:30 16:45 בחדר אומנויות לחימה.
  • חמישי 16:45 - 17:30
  • גיל: 9 - 12
קפוארה כתה ג'-ו' מתקדמים
קפוארה כיתה ג'-ו' מתקדמים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
  • חמישי 19:00 - 20:00
  • גיל: 10 - 12
קפוארה כתה א'-ב' מתחילים
קפוארה כיתה א'-ב' מתחילים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 19:00 18:15 בחדר אומנויות לחימה.
  • חמישי 18:15 - 19:00
  • גיל: 7 - 8
קפוארה כתה א'-ג' מתחילים
קפוארה כיתה א'-ג' מתחילים מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 19:00 - 18:15 בחדר אומנויות לחימה.
  • ראשון 18:15 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
קוסמים כיתות ג'-ו'
קסמים כיתות ג'-ו' - יום: ד' שעות:17:15-18:00 יתקיים בחדר חוגים יש להוסיף 28 ש"ח בעבור חומרים כל חודש בחודשו.
  • רביעי 17:15 - 18:00
  • גיל: 9 - 12
קוסמים גן חובה+א'-ב'
קוסמים גן חובה+א'-ב' - יום: ד' שעות:16:30-17:15 מתקיים בחדר חוגים יש להוסיף 28 ש"ח בעבור חומרים כל חודש בחודשו.
  • רביעי 16:30 - 17:15
  • גיל: 5 - 8
אנגלית מתחילים - דבי
אנגלית מתחילים גימלאים - דבי - יום ג'- 12:00 - 11:15 -ללא תשלום . מתקיים בחדר למידה
  • שלישי 11:15 - 12:00
  • גיל: 0 - 0
פיתוח אפליקציות א'-ב'
טכנולוגיה -פיתוח אפליקציות חדש!!!!! כיתות א' -ב' ימים: ד' שעות: 17:00-17:45 מדריך: אבירם , מתקיים בחדר נוער. למען ...
  • רביעי 16:45 - 17:30
  • גיל: 0 - 0
פיתוח אפליקציות ה'-ו'
טכנולוגיה -פיתוח אפליקציות חדש!!!!! כיתות ה' -ו' ימים: ד' שעות: 18:30-19:15 מדריך: אבירם , מתקיים בחדר נוער. למען ...
  • רביעי 18:15 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
התעמלות אומנותית כיתות ג'-ו'
החלקה אומנותית לכיתות ג' -ו' יום: ד' שעות:19:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
  • רביעי 18:00 - 19:00
  • גיל: 7 - 12
קרב מגע גברים דו שבועי
ק.מגע גברים דו שבועי ימים: ב' - ד' שעות: 22:15 -20:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 20:45 - 22:15
  • שני 20:45 - 22:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע גברים חד שבועי
ק.מגע גברים חד שבועי ימים: ב' /ד' שעות: 22:15 -20:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 20:45 - 22:15
  • שני 20:45 - 22:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע כיתה ו'-ח' 18:30
ק.מגע כיתות ו'-ח' ימים: ב' +ד' שעות: 19:30 -18:30 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 18:30 - 19:30
  • שני 18:30 - 19:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות אומנותית כיתות א'-ב'
החלקה אומנותית לכיתות א' -ב' יום: ד' שעות:17:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
  • רביעי 17:00 - 18:00
  • גיל: 9 - 12
קרב מגע כיתות ט' מעלה
ק.מגע כיתות ט' ומעלה' ימים: ב' +ד' שעות: 19:30 -20:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 19:30 - 20:45
  • שני 19:30 - 20:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע כתה א'-ב' 17:00
קרב מגן ישראלי כיתות - א' -ב' ימים: ב' +ד' שעות: 17:00 - 17:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 17:00 - 17:45
  • שני 17:00 - 17:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע כתה ג'-ה' 17:45
קרב מגן ישראלי כיתות - ג' -ה' ימים: ב' +ד' שעות: 18:30 -17:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 17:45 - 18:30
  • שני 17:45 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
רועיקי מצחיקי ט.חובה
ספורט עם "רועי מצחיקי" לגילאי טרום חובה ימי:א' שעות: 16:45-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם אומניות לחימה במתנ"ס
  • ראשון 16:45 - 17:30
  • גיל: 4 - 5
רועיקי גן חובה יום א'
ספורט עם "רועי מצחיקי" לגילאי גן חובה ימי:א' שעות: 18:15-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם אומניות לחימה במתנ"ס
  • ראשון 17:30 - 18:15
  • גיל: 5 - 6
לגו אתגרי כיתות א'-ו'
לגו אתגרי " קב' העשור" כיתות א'-ו' ימים: ג' שעות: 16:15-17:30 מחיר לחודש 173 ש"ח לחודש מתקיים בחדר חוגים
  • שלישי 16:15 - 17:30
  • גיל: 7 - 8
שלישיה - 30 דקות
בי"ס מנגינות - מוקד תיאום בי"ס מנגינות מול אביעד/ אביה טל : 0545335812 שלישיה - 30 דקות - 160 ש"ח לחודש.
      שלישיה - 45 דקות
      בי"ס מנגינות - מוקד תיאום בי"ס מנגינות מול אביעד/ אביה טל : 0545335812 שלישיה - 45 דקות - 200 ש"ח לחודש.
          שיעור פרטי - 30 דקות
          בי"ס מנגינות - מוקד תיאום בי"ס מנגינות מול אביעד/ אביה טל : 0545335812 שיעור פרטי - 30 דקות - 280 ש"ח לחודש.
              שיעור פרטי - 45 דקות
              בי"ס מנגינות - מוקד תיאום בי"ס מנגינות מול אביעד/ אביה טל : 0545335812 שיעור פרטי - 45 דקות - 400 ש"ח לחודש.
                  שיעור זוגי - 30 דקות
                  בי"ס מנגינות - מוקד תיאום בי"ס מנגינות מול אביעד/ אביה טל : 0545335812 שיעור זוגי - 30 דקות. 200 ש"ח לחודש.
                      התעמלות קרקע כתה א' 17:30
                      ה.קרקע כיתות א'' יום : ד' שעות: 18:15 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
                      • רביעי 17:30 - 18:15
                      • גיל: 0 - 0
                      שיעור זוגי - 45 דקות
                      בי"ס מנגינות - מוקד תיאום בי"ס מנגינות מול אביעד/ אביה טל : 0545335812 שיעור זוגי - 45 דקות - 240 ש"ח לחודש.
                          אנגלית מתקדמים - יפעת
                          אנגלית מתקדמים גימלאים - יפעת - יום א'- 08:00 - 08:45 -ללא תשלום . מתקיים בחדר למידה
                          • ראשון 08:00 - 08:45
                          • גיל: 0 - 0
                          דרמה - יום ג' 10:30
                          דרמה גימלאיות ימים: ג' שעות: 10:30-11:30 מחיר 50 ש"ח לחודש. מדריכה שיר גור
                          • שלישי 10:30 - 11:30
                          • גיל: 0 - 0
                          ארץ ישראל - א' 10:00
                          היסטוריה וארץ ישראל גימלאיות ימים: א' שעות: 10:00- 11:00
                          • ראשון 10:00 - 11:00
                          • גיל: 0 - 0
                          מתחילות - אתי - 08:00
                          התעמלות מתחילות גימלאיות-אתי ימים: א' -ד' שעות:08:00-08:45 מתקיים באולם רב תכליתי 50 ש"ח לחודש' מדריכה אתי!
                          • רביעי 08:00 - 18:45
                          • ראשון 08:00 - 08:45
                          • גיל: 0 - 0
                          • גיל: 0 - 0
                          אזרחים בוגרים2 - צרפתית - יום ג' 9:30
                          צרפתית - יום ג' 9:30 גימלאים - נאוה ואננו - יום ג'- / 09:30 - 10:15 -ללא תשלום מתקיים בחדר למידה
                          • שלישי 09:30 - 10:15
                          • גיל: 0 - 0
                          אקסטרה נשים - ב' 08:00
                          התעמלות אקסטרה נשים רעיה - יום ב'- / 08:45 08:00 50 ש"ח מתקיים בסטודיו א'
                          • שני 08:30 - 09:15
                          • גיל: 0 - 0
                          יהדות - ד' 9:45
                          יהדות - גימלאים - יום ד' - 10:45 /9:45 מתקיים ללא תשלום.
                          • רביעי 09:45 - 10:45
                          • גיל: 0 - 0
                          ציור - תמר - מתחילות
                          ציור תמר מתחילות גימלאים - יום א'- / 12:00 10:30 -50 ש"ח לחודש. מתקיים בחדר קרמיקה
                          • ראשון 10:30 - 12:00
                          • גיל: 0 - 0
                          מתקדמות - אתי - 08:45
                          התעמלות מתקדמות גימלאיות-אתי ימים: א' -ד' שעות:08:45-09:30 מתקיים באולם רב תכליתי 50 ש"ח לחודש' מדריכה אתי!
                          • ראשון 08:45 - 09:30
                          • גיל: 0 - 0
                          סריגה - יום ג' 10:30
                          סריגה גימלאים - יום ג'- / 11:30 10:30 -ללא תשלום . מתקיים בחדר נוער
                          • שלישי 10:30 - 11:30
                          • גיל: 0 - 0
                          פיתוח אפילקציות ג'-ד'
                          טכנולוגיה -פיתוח אפליקציות חדש!!!!! כיתות ג' -ד' ימים: ד' שעות: 18:30-17:45 מדריך: אבירם , מתקיים בחדר נוער. למען ...
                          • רביעי 17:30 - 18:15
                          • גיל: 0 - 0
                          ספרדית - א' 09:30
                          ספרדית גימלאים - חיים ברקוביץ - יום א'- / 09:30 - 10:15 -ללא תשלום מתקיים בחדר למידה
                          • ראשון 09:30 - 10:15
                          • גיל: 0 - 0
                          עברית - ד' 09:00
                          עברית גימלאים - שירה ליבוביץ - יום ד'- / 09:45 - 09:00 -ללא תשלום מתקיים בחדר למידה
                          • רביעי 09:00 - 09:45
                          • גיל: 0 - 0
                          קרמיקה מתחילים - יום ג'
                          קרמיקה מתחילים גימלאים - ציפי - יום ג'- / 10:30 09:00 - 30 ש"ח מתקיים בחדר קרמיקה
                          • שלישי 09:00 - 10:30
                          • גיל: 0 - 0
                          קרמיקה מתקדמים - יום ד'
                          קרמיקה מתקדמים גימלאים - ציפי - יום ד'- / 10:30 09:00 - 30 ש"ח מתקיים בחדר קרמיקה
                          • רביעי 09:30 - 11:00
                          • גיל: 0 - 0
                          אקסטרה גברים - ב' 8:45
                          התעמלות אקסטרה גברים רעיה - יום ב'- / 09:30 08:45 50 ש"ח מתקיים בסטודיו א'
                          • שני 07:45 - 08:30
                          • גיל: 0 - 0
                          שילוב אומנויות - יום ג'
                          שילוב אומנויות מרה גימלאים - יום ג'- / 10:30 08:30 - ללא תשלום מתקיים בחדק נוער
                          • שלישי 08:30 - 10:30
                          • גיל: 0 - 0
                          שילוב אומנויות - יום ד'
                          שילוב אומנויות מרה גימלאים - יום ד'- / 12:00 08:30 - ללא תשלום מתקיים בחדק נוער
                          • רביעי 08:30 - 12:00
                          • גיל: 0 - 0
                          ג'ודו כתה א' 16:15
                          גודו כתה א' 16:15 יום : ג' שעות 17:00 -16:15 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. מדריך: אבנר לוי.
                          • חמישי 17:45 - 18:30
                          • שלישי 17:45 - 18:30
                          • גיל: 0 - 0
                          • גיל: 0 - 0
                          ג'ודו כתה א'-ב' 17:45
                          גודו כתה א-ב 17:45 יום : ג' שעות 18:30 -17:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 18:30-17:45 מתקיים בשלוחה תהילה ...
                          • חמישי 16:15 - 17:00
                          • שלישי 16:15 - 17:00
                          • גיל: 0 - 0
                          • גיל: 0 - 0
                          ג'ודו כתה ג'-ד' 18:45
                          גודו כתה ג-ד 18:45 יום : ג' שעות 19:30 -18:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 18:45-19:30 מתקיים בשלוחה תהילה ...
                          • חמישי 18:30 - 19:20
                          • שלישי 18:30 - 19:20
                          • גיל: 0 - 0
                          • גיל: 0 - 0
                          טיסנאות כתה א'-ב' 17:0
                          טיסנאות - " ממריאים" כתה א-ב ימים: ב' שעות: 17:00-18:00 מחיר:180 ש"ח לחודש. מתקיים בחדר למידה.
                          • שני 17:00 - 18:00
                          • גיל: 0 - 0
                          יוגה - גימלאית ג' 10:30
                          התעמלות יוגה גימלאים - יום ג'- / 11:15 10:30 50 ש"ח מתקיים בסטודיו א'
                          • שלישי 10:30 - 11:15
                          • גיל: 0 - 0
                          אנגלית כיתה ג' יום ד'
                          מרכז למידה תגבור לימודי במקצוע אנגלית יום : רביעי שעות: 16:00 - 16:45 עם המורה נוגה מתקיים בחדר ממ"ד המחיר 90 ש"ח ...
                          • רביעי 16:00 - 16:45
                          • גיל: 0 - 0
                          כדורסל כיתה ב', ימי ב'+ה'
                          כ.סל כיתה ב',ימי ב+ה', - שעות: 16:15-17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:שרון כהן.
                          • חמישי 16:15 - 17:00
                          • שני 16:15 - 17:00
                          • גיל: 0 - 0
                          • גיל: 0 - 0
                          כדורסל כיתה ג', ימי ב'+ה'
                          כ.סל כתה ג' ימי ב+ה - שעות :16:15 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
                          • חמישי 15:45 - 16:30
                          • שני 16:15 - 17:00
                          • גיל: 0 - 0
                          • גיל: 0 - 0
                          כדורסל כיתה ג', ימי א'+ד'
                          כ.סל כיתה ג',ימי א+ד - יום: א' 17:45 -18:30 יום ד' 18:15 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:עילי ...
                          • רביעי 18:15 - 19:00
                          • ראשון 18:15 - 19:00
                          • גיל: 0 - 0
                          • גיל: 0 - 0
                          הרכבים
                          בי"ס מנגינות - מוקד תיאום בי"ס מנגינות מול אביעד/ אביה טל : 0545335812 הרכבים - 200 ש"ח לחודש.
                              מקהלות
                              הבי"ס מנגינות - מוקד תיאום בי"ס מנגינות מול אביעד/ אביה טל : 0545335812 מקהלות - 168 ש"ח לחודש.
                                  התעמלות קרקע כתה א' 17:45
                                  ה.קרקע כיתה א'' יום : א' שעות: 17:45-18:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
                                  • ראשון 17:45 - 18:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות קרקע כתה ב'-ג' 16:00
                                  ה.קרקע כיתות ב' -ג' יום : ד' שעות: 16:45 - 16:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
                                  • רביעי 16:00 - 16:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  טניס מתחילים
                                  טניס שולחן למתחילים, ימי ב'+ד' בשעה 16:00-16:45 באולם הרב תכליתי
                                  • חמישי 15:50 - 16:35
                                  • ראשון 15:50 - 16:35
                                  • גיל: 9 - 12
                                  • גיל: 9 - 12
                                  מדען צעיר כתה ד'-ו' 17
                                  מדען צעיר "אמני המדע" - חוג מדעים חכם . כיתות ד' -ו' ימים: ד' שעות 19:00-18:00 מחיר לחודש 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים לחודש. ...
                                  • רביעי 17:15 - 18:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות קרקע מצטיינות צעירות
                                  ה.קרקע מצטיינות צעירות יום : א' שעות: 16:00 - 17:00 157 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
                                  • ראשון 16:00 - 17:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות קרקע מצטיינות בוגרות
                                  ה.קרקע מצטיינות בוגרות יום : ד' שעות: 18:15-19:30 179 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
                                  • רביעי 18:15 - 19:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות מכשירים כיתה א' 17:00
                                  ה.מכשירים כיתה א' יום: ד' שעות:17:00 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
                                  • רביעי 17:00 - 17:45
                                  • גיל: 4 - 5
                                  התעמלות קרקע גן חובה 17:00
                                  ה.קרקע גן חובה יום: ד' שעות:17:00 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
                                  • ראשון 17:00 - 17:45
                                  • גיל: 3 - 4
                                  התעמלות מכשירים כתה ד'-ו' 15:30
                                  ה.מכשירים כיתות ד' ו' יום: א'+ד' שעות:16:15 - 15:30 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
                                  • רביעי 15:30 - 16:15
                                  • ראשון 15:30 - 16:15
                                  • גיל: 7 - 7
                                  • גיל: 7 - 7
                                  ה.מכשירים נבחרת
                                  ה. מכשירים נבחרת יום: א'+ד' שעות:18:45 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מורייה אהרון.
                                  • רביעי 17:30 - 18:30
                                  • ראשון 17:30 - 18:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות מכשירים כתה ב'-ג' 16:15
                                  ה.מכשירים כיתות ב' -ג' יום: א'+ד' שעות:17:00 - 16:15 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
                                  • רביעי 16:15 - 17:00
                                  • ראשון 16:15 - 17:00
                                  • גיל: 8 - 9
                                  • גיל: 8 - 9
                                  חיטוב ועיצוב - 20:00
                                  התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :20:45 - 20:00
                                  • רביעי 20:00 - 20:45
                                  • ראשון 20:00 - 20:45
                                  • גיל: 19 - 99
                                  • גיל: 19 - 99
                                  עיצובלאטיס ב'+ה' 19:45
                                  עיצובלאטיס ימים: ב+ה מחיר 170 ש"ח. שעות: 19:45 - 20:30 מדריכה: רעיה מרחבי מתקיים באולם רב תכלתי
                                  • חמישי 19:00 - 19:45
                                  • שני 19:00 - 19:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  חיטוב ועיצוב - 19:00
                                  התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :19:45 - 19:00
                                  • רביעי 19:00 - 19:45
                                  • ראשון 19:00 - 19:45
                                  • גיל: 19 - 99
                                  • גיל: 19 - 99
                                  חיטוב ועיצוב - 17:30
                                  התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :17:30 - 18:15
                                  • ראשון 17:30 - 18:15
                                  • גיל: 19 - 99
                                  חיטוב ועיצוב - 18:15
                                  התעמלות נשים - חיטוב ועיצוב אפרת רוזמן ימי א' - ד' שעות :19:00 - 18:15
                                  • רביעי 18:15 - 19:00
                                  • ראשון 18:15 - 19:00
                                  • גיל: 19 - 99
                                  • גיל: 19 - 99
                                  ספורט - דאיטר-ריו נוער+מבוגר
                                  דאיטר-ריו נוער+מבוגרים ימים: א' -ד' שעות: 20:00-22:00 ב' - 19:00-21:00 מחיר: 250 ש"ח לחודש. מדריך: ניקו ויינברג מתקיים יום ...
                                  • רביעי 20:00 - 22:00
                                  • ראשון 20:00 - 22:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  סיוף יפני נוער+מבוגר
                                  סיוף יפני נוער +מבוגר ניקו וינברג ימים: ב'+ה' שעות: 21:30- 20:00 מתקיים באולם מורשה בנות מדריך ניקו וינברג
                                  • חמישי 20:00 - 21:30
                                  • שני 20:00 - 21:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  כדורגל כיתה א' 16:15
                                  בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
                                  • רביעי 16:15 - 17:00
                                  • ראשון 16:15 - 17:00
                                  • גיל: 9 - 10
                                  • גיל: 9 - 10
                                  ג'ודו בוגרים 19:30
                                  גודו בוגרים 19:30 יום : ג' שעות 19:30 -20:30 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 20:30-19:30 מתקיים בשלוחה תהילה ...
                                  • חמישי 19:30 - 20:30
                                  • שלישי 19:30 - 20:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  כדורגל כתה ב'-ג' 16:15
                                  בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
                                  • שלישי 16:15 - 17:00
                                  • ראשון 16:15 - 17:00
                                  • גיל: 13 - 13
                                  • גיל: 13 - 13
                                  כדורגל גן 5-6 יוסי
                                  בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
                                  • רביעי 17:00 - 17:45
                                  • ראשון 17:00 - 17:45
                                  • גיל: 8 - 9
                                  • גיל: 8 - 9
                                  כדורגל כתה ה'-ו' 18:30
                                  בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
                                  • רביעי 18:30 - 19:15
                                  • ראשון 18:30 - 19:15
                                  • גיל: 8 - 8
                                  • גיל: 8 - 8
                                  כדורגל כיתה ב' 17:45
                                  בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
                                  • רביעי 17:45 - 18:30
                                  • ראשון 17:45 - 18:30
                                  • גיל: 7 - 7
                                  • גיל: 7 - 7
                                  כדורגל גן+א'-17:00
                                  בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
                                  • שלישי 17:00 - 17:45
                                  • ראשון 17:00 - 17:45
                                  • גיל: 11 - 12
                                  • גיל: 11 - 12
                                  כדורגל כתה ג'-ד' 15:30
                                  בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
                                  • רביעי 15:30 - 16:15
                                  • ראשון 15:30 - 16:15
                                  • גיל: 5 - 6
                                  • גיל: 5 - 6
                                  שף החושב כתה ד'-ו'
                                  " השף החושב" חוג בישול חכם כיתה: ד' -ו' ימים:ג' שעות: 19:00-18:00, עלות החוג 157 ש"ח + 30 ש"ח חומרים כל חודש ...
                                  • רביעי 18:15 - 19:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  אתלטיקה ג.חובה יום ג'
                                  אתלטיקה לגילאי גן חובה ימי:ג' שעות: 16:45-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
                                  • שלישי 16:45 - 17:30
                                  • גיל: 5 - 6
                                  אלקטרוניקה ד'-ו' מתקדמים
                                  אלקטרוניקה כיתות ד'-ו' מתקדמים 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים כל חודש. יום: ג' שעות: 19:00-20:00 בחדר נוער
                                  • שלישי 18:30 - 19:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  אתלטיקה ג'-ו' 18:15
                                  אתלטיקה לכיתה ג' -ו' ימי:ג' שעות: 18:15-19:15 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
                                  • שלישי 18:15 - 19:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  אלקטרוניקה ג'-ה'
                                  אלקטרוניקה כיתות ג'-ה' 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים כל חודש. יום: ג' שעות: 18:00-19:00 בחדר נוער
                                  • שלישי 16:30 - 17:30
                                  • גיל: 9 - 11
                                  עיצוב דינאמי ב'+ה' 20:30
                                  אימון עיצוב דינאמי לנשים ( במסגרת מועדון א"ת) עם רעיה מרחבי, ימים ב'+ה' באולם רב תכליתי. יום ב - 20:30 - 21:15 / יום ...
                                  • חמישי 20:30 - 21:15
                                  • שני 20:30 - 21:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  אלקטרוניקה א'-ב' מתחילים
                                  אלקטרוניקה כיתות א-ב מתחילים 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים כל חודש. יום: ג' שעות: 17:00-18:00 בחדר נוער
                                  • שלישי 17:30 - 18:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  זומבה ומחול מזרחי
                                  זומבה ומחול מזרחי גימלאים - יום א'- / 11:45 11:00 50 ש"ח מתקיים בסטודיו א'
                                  • ראשון 11:00 - 11:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  אתלטיקה א'-ב' 17:30
                                  אתלטיקה לכיתה א' -ב' ימי:ג' שעות: 18:15-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
                                  • שלישי 17:30 - 18:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  ג'ודו בוגרים חד שבועי
                                  גודו בוגרים חד שבועי ג'/ה' יום : ג' שעות 19:30 -20:30 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 20:30-19:30 מתקיים ...
                                  • חמישי 19:30 - 20:30
                                  • שלישי 19:30 - 20:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  עיצוב דינאמי ב/ה חד שבוע
                                  אימון עיצוב דינאמי לנשים חד שבועי. ( במסגרת מועדון א"ת) עם רעיה מרחבי, ימים ב'/ ה' באולם רב תכליתי. יום ב - 20:30 ...
                                  • חמישי 20:30 - 21:15
                                  • שני 20:30 - 21:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  אנגלית כיתות ה'+ו'
                                  מרכז למידה תגבור לימודי במקצוע אנגלית יום : רביעי שעות: 17:30 - 16:45 עם המורה נוגה מתקיים בחדר ממ"ד המחיר 90 ש"ח ...
                                  • רביעי 16:45 - 17:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  הכנה לכיתה א' - 2
                                  הכנה לכיתה א' -1 עם המורה אילנה בן משה 6 משתתפים בקבוצה . יום: ב' שעות: 16:30/18:15 מחיר לחודש 140 ש"ח מתקיים בחדר ...
                                  • שני 16:30 - 17:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  כדורסל בנות כיתה ג'-ד'
                                  כ.סל בנות כיתה ג'-ד' יום: ב' - שעות :17:00 -16:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש אולם יובלים. מדריך: שירן פליגמן.
                                  • שני 17:00 - 17:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  כדורסל כיתה א', ימי א'+ד'
                                  כ.סל כיתה א',יום: א' - בנים שעות: 17:00-17:45 יום: ד' שעות: 17:30 - 18:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, ...
                                  • רביעי 17:30 - 18:15
                                  • ראשון 17:30 - 18:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  כדורסל כיתה ב', ימי א'+ג'
                                  כ.סל כיתה ב',ימי א+ג',יום: א' - שעות: 17:30-18:15 יום: ג' שעות: 17:30 - 18:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, ...
                                  • שלישי 17:30 - 18:15
                                  • ראשון 17:30 - 18:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול - 9 - אלייה
                                  אלייה
                                  • שני 19:15 - 20:30
                                  • ראשון 21:00 - 22:15
                                  • ראשון 20:00 - 21:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול - 9 - "בוגרת"
                                  "בוגרת"
                                  • רביעי 16:45 - 17:30
                                  • רביעי 15:45 - 16:30
                                  • שלישי 18:30 - 19:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  שעשועי מחול 5-6 מורן
                                  שעשועי מחול 5-6-מורן
                                  • שלישי 17:15 - 18:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  שעשועי מחול 5-6 לילך
                                  שעשועי מחול 5-6-לילך
                                  • חמישי 17:30 - 18:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  ג'אז כיתות ג'-ד'
                                  ג'אז כיתות ג' -ד'
                                  • שלישי 15:45 - 16:30
                                  • ראשון 17:45 - 18:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  שעשועי מחול 4-5 מורן
                                  שעשועי מחול 4-5-מורן
                                  • שלישי 16:30 - 17:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  בייבי בלרינה 3-4
                                  בייבי בלרינה 3-4
                                  • ראשון 17:00 - 17:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  קלאסי מודרני א'
                                  קלאסי מודרני א'
                                  • רביעי 17:30 - 18:15
                                  • ראשון 16:15 - 17:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  קלאסי מודרני ב'
                                  קלאסי מודרני ב'
                                  • שלישי 18:00 - 19:00
                                  • חמישי 18:15 - 19:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול - 13 - בוגרת מתקדמת
                                  בוגרת מתקדמת
                                  • שלישי 18:45 - 19:45
                                  • שלישי 17:30 - 18:30
                                  • שני 16:15 - 17:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  חשיבה חיובית ב' 11:30
                                  חשיבה חיובית והתפתחות אישית - חדש יום: ב' שעות: 11:30 - 12:15 מחיר לחודש: 50 ש"ח מדריכה: אוצרה ברזילי מתקיים באולם ...
                                  • שני 11:30 - 12:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  עיצובלאטיס ב'+ה' 20:00
                                  עיצובלאטיס ימים: ב+ה מחיר 170 ש"ח. שעות: 19:00 - 19:45 מדריכה: רעיה מרחבי מתקיים באולם רב תכלתי
                                  • חמישי 19:45 - 20:30
                                  • שני 19:45 - 20:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול - 9 - טרום אליה
                                  טרום אליה
                                  • רביעי 17:30 - 18:30
                                  • שלישי 20:30 - 21:30
                                  • שני 19:15 - 20:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול - 9 - טרום צעירה
                                  טרום צעירה
                                  • שני 16:15 - 17:15
                                  • ראשון 17:45 - 18:45
                                  • ראשון 16:30 - 17:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול - 9 - מקצועי נערות
                                  מקצועי נערות
                                  • חמישי 20:30 - 21:15
                                  • חמישי 19:30 - 20:15
                                  • שלישי 18:45 - 19:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול - 9 - צעירות
                                  צעירות
                                  • חמישי 17:00 - 17:45
                                  • חמישי 16:00 - 16:45
                                  • ראשון 17:00 - 17:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 11 - אפיזודה
                                  אפיזודה
                                  • שלישי 19:30 - 20:30
                                  • ראשון 21:00 - 22:00
                                  • ראשון 19:45 - 21:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 11 - התופעה
                                  התופעה
                                  • רביעי 21:30 - 22:15
                                  • שני 21:30 - 22:15
                                  • שני 20:30 - 21:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 11 - התופעה ג'אז
                                  התופעה ג'אז
                                  • שני 21:30 - 22:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 11 - התופעה מודרני
                                  התופעה מודרני
                                  • שני 20:30 - 21:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 11 - התופעה מודרני+ג'אז
                                  התופעה מודרני+ג'אז
                                  • שני 21:30 - 22:15
                                  • שני 20:30 - 21:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 11 - התופעה קלאסי
                                  התופעה קלאסי
                                  • רביעי 21:30 - 22:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 11 - סדנא 1
                                  סדנא 1
                                  • רביעי 16:00 - 16:45
                                  • ראשון 18:30 - 19:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 11 - סדנא 2
                                  סדנא 2
                                  • שלישי 17:15 - 18:00
                                  • ראשון 19:15 - 20:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 11 - סדנא 3
                                  סדנא 3
                                  • רביעי 18:30 - 19:30
                                  • שני 19:15 - 20:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 12 - מקצועי בוגרות
                                  מקצועי בוגרות
                                  • שלישי 19:45 - 20:45
                                  • שני 18:30 - 19:30
                                  • שני 17:15 - 18:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 12 - עתודה
                                  עתודה
                                  • רביעי 18:15 - 19:00
                                  • ראשון 16:15 - 17:00
                                  • ראשון 15:30 - 16:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 13 - אפי'-צעירה מתקדמת 1
                                  אפי'-צעירה מתקדמת 1
                                  • שני 17:15 - 18:15
                                  • ראשון 18:45 - 19:45
                                  • ראשון 17:15 - 18:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 13 - אפי'-צעירה מתקדמת 2
                                  אפי'-צעירה מתקדמת 2
                                  • שני 18:15 - 19:15
                                  • ראשון 20:00 - 21:00
                                  • ראשון 18:30 - 19:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  מחול 13 - בריזה - 20 +
                                  בריזה - 20 +
                                  • רביעי 19:30 - 20:30
                                  • שני 21:30 - 22:30
                                  • שני 20:30 - 21:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  היפ הופ בוגרות ח'-יב
                                  היפ הופ בוגרות ח'-יב
                                  • שלישי 18:00 - 18:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  היפ הופ נערות ה'-ז'
                                  היפ הופ נערות ה' -ז'
                                  • שלישי 17:15 - 18:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות קרקע בוגרות ז'+
                                  ה.קרקע בוגרות ז'+ יום : ג' שעות: 18:15 - 19:15 157 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
                                  • שלישי 18:15 - 19:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות קרקע גן חובה יום א'
                                  ה.קרקע גן חובה יום ד : ד' שעות: 17:45 - 17:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
                                  • ראשון 17:00 - 17:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות קרקע ט.חובה+חובה
                                  ה.קרקע ט.חובה+חובה יום : ג' שעות: 16:45 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
                                  • שלישי 16:45 - 17:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות קרקע כיתה א'-ב' 17:30
                                  ה.קרקע כיתה א-ב 17:3 יום : ג' שעות: 18:15 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
                                  • שלישי 17:30 - 18:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות קרקע כתה ג'-ו' 16:00
                                  ה.קרקע כתה ג-ו 16:00 יום : ג' שעות: 16:45 - 16:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
                                  • שלישי 16:00 - 16:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות קרקע כתה ד'-ו' 18:30
                                  ה.קרקע כתה ד-ו 18:30 יום : א' שעות: 19:30 - 18:30 157 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
                                  • ראשון 18:30 - 19:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  שעשועי מחול - גיל 4-5
                                  שעשועי מחול - מועדון תהילה -גילאי 4-5 ימים: ב' שעות:17:00 - 17:45 מחיר : 135 ש"ח מתקיים במועדון תהילה מדריכה: לילך ...
                                  • שני 17:15 - 18:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  שעשועי מחול - גיל 5-6
                                  שעשועי מחול - מועדון תהילה - שעשועי מחול-גיל-5-6 ימים: ב' שעות:18:30 - 17:45 מחיר 135 ש"ח מתקיים במועדון תהילה ...
                                  • שני 18:00 - 18:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  העצמת נשים - גימלאי - א'
                                  העצמת נשים מעשה בניסים -גימלאי- יום: א' גימלאים - חני ארן - יום א'- / 12:00 - 11:00 - מחיר: 50 ש"ח כל חודש. מתקיים בחדר ...
                                  • ראשון 11:00 - 12:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות - אביבית יום ה'
                                  התעמלות בריאות חדש - מדרכה :אביבית בטיטו ימים: ה' שעות:09:15-10:00 מתקיים בסטודיו א' 50 ש"ח לחודש'
                                  • חמישי 09:15 - 10:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  כדורסל סל בנות כיתה ה'-ו'
                                  כ.סל בנות כיתה ה'-ו' יום: ב' - 17:45-18:45 יום ד' 16:00-17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות מדריך: שירן ...
                                  • רביעי 16:00 - 17:00
                                  • שני 18:00 - 19:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  עיצובוקר+עיצוב לאטיס תלת שבועי
                                  עיצוב בוקר + עיצוב לאטיס תלת שבועי 210 ש"ח לחודש. ימי א' -ד' 08:15 - 9:00 סטודיו חדש. ה' - 19:45 - 20:30 רב תכליתי. מדריכה ...
                                  • ראשון 08:15 - 09:00
                                  • רביעי 08:15 - 09:00
                                  • חמישי 19:45 - 20:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  נגרות גימלאי - ג' 11:15
                                  נגרות- חדש יום: ג' שעות: 11:15 - 12:45 מחיר: 150 ש"ח לקורס. מדריכה: תהילה מתקיים בחדר קרמיקה.
                                  • שלישי 11:15 - 12:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  חוויה בצבע גן 16:45
                                  חוויה בצבע גן חובה יום : ד' שעות: 16:45-17:45 147 ש"ח לחודש.
                                  • רביעי 16:45 - 17:45
                                  • גיל: 0 - 0
                                  קפוארה כיתה ז'-ט'
                                  קפוארה כיתה ז'-ט' מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
                                  • ראשון 19:00 - 20:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות קרקע גן חובה 16:45
                                  התעמלות קרקע גן חובה יום : ד' שעות: 16:45 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
                                  • רביעי 16:45 - 17:30
                                  • גיל: 0 - 0
                                  סיוף יפני כתה ב'-ו'
                                  סיוף יפני כיתות ב-ו ימים: ב'+ה שעות: 18:15 - 19:00 מתקיים באולם רב תכליתי מדריך: ניקו וינברג.
                                  • חמישי 18:15 - 19:00
                                  • שני 18:15 - 19:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  התעמלות אומנותית א'-ו' מתקדמים
                                  החלקה אומנותית לכיתות א' -ו' מתקדמים יום: ד' שעות:19:00-20:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
                                  • רביעי 19:00 - 20:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  עיצוב בוקר+לייף דאנס תלת שבועי
                                  מועדון א"ת על בסיס תלת שבועי, 210 ש"ח לחודש. עצובוקר א+ד 08:15 - 09:00 סטודיו חדש רעיה מרחבי + לייפדאנס יום שלישי ...
                                  • ראשון 08:15 - 09:00
                                  • רביעי 08:15 - 09:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  שיעור פרטי - 30 דקות-2
                                  בי"ס מנגינות - מוקד תיאום בי"ס מנגינות מול אביעד/ אביה טל : 0545335812 שיעור פרטי נוסף - 30 דקות - 280 ש"ח לחודש.
                                      ספורט - דאיטר - חד שבועי
                                      דאיטר-ריו נוער+מבוגרים חד שבועי ימים: א'/ד' שעות: 20:00-22:00 ב' - 19:00-21:00 מחיר: 171 ש"ח לחודש. מדריך: ניקו ויינברג ...
                                      • רביעי 20:00 - 22:00
                                      • ראשון 20:00 - 22:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      טניס מתקדמים
                                      טניס שולחן למתקדמים, ימי ב'+ד' בשעה 16:45-17:30 באולם הרב תכליתי
                                      • חמישי 16:35 - 17:20
                                      • ראשון 16:35 - 17:20
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      ברידג' - ג' 10:30
                                      ברידג' גימלאים - שושנה לוי - יום ג'- / 11:30 - 10:30 -ללא תשלום מתקיים בחדר למידה
                                      • שלישי 10:30 - 11:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      כדורסל כתה א'-ב', ימי ב'+ה'
                                      כ.סל כתה א-ב ימי ב+ה - שעות :16:15 -15:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
                                      • חמישי 15:00 - 15:45
                                      • שני 15:30 - 16:15
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      כדורסל כיתה ו', ימי ב'+ה'
                                      כ.סל כיתה ו',ימי ב+ה - שעות :18:00 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנים, מדריך: ...
                                      • חמישי 18:00 - 19:00
                                      • שני 18:00 - 19:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      כדורסל כיתה ו', ימי ב'+ה'
                                      כ.סל כיתה ו',ימי ב+ה - שעות :18:00 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנות, ...
                                      • חמישי 18:00 - 19:00
                                      • שני 18:00 - 19:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      כדורסל כיתה ה', ימי ב'+ה'
                                      כ.סל כיתה ה',ימי ב+ה - שעות :18:00 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנים, ...
                                      • חמישי 17:00 - 18:00
                                      • שני 17:00 - 18:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      כדורסל כיתה ה', ימי ב'+ה'
                                      כ.סל כיתה ה',ימי ב+ה - שעות :18:00 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנות, מדריך: ...
                                      • חמישי 17:00 - 18:00
                                      • שני 17:00 - 18:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      כדורסל כיתה ד', ימי א'+ג'
                                      כ.סל כיתה ד',ימי א+ג- שעות: 16:30 -17:30 17:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, מדריך:חיליק בודה.
                                      • שלישי 16:30 - 17:30
                                      • ראשון 16:30 - 17:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      כדורסל כיתה ד', ימי א'+ג'
                                      כ.סל כיתה ד',ימי א+ג- שעות: 15:30 - 16:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, מדריך:חיליק בודה.
                                      • שלישי 15:30 - 16:30
                                      • ראשון 15:30 - 16:30
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      כדורסל כיתה ד', ימי ב'+ה'
                                      כ.סל כיתה ד' ימי ב+ה - שעות :18:15 -17:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
                                      • חמישי 16:30 - 17:30
                                      • שני 17:00 - 18:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      כדורסל כיתה ג', ימי ב'+ה'
                                      כ.סל כיתה ג',ימי ב+ה - שעות :15:30 -16:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:שרון כהן.
                                      • חמישי 16:15 - 17:00
                                      • שני 16:15 - 17:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      עיצובוקר רעיה חד שבועי
                                      עיצובוקר חד שבועי, - מחיר: 130 ש"ח לחודש. , אימון עיצוב וחיטוב בימי א'/ד/ בבוקר, 8:15-9:00, עם המאמנת רעיה ...
                                      • רביעי 08:15 - 09:00
                                      • ראשון 08:15 - 09:00
                                      • גיל: 0 - 0
                                      • גיל: 0 - 0
                                      אלקטורניקה - חומרים
                                      עבור חומרים לחוג אלקרוניקה - 30 ש"ח לחודש
                                          בי"ס לכדורגל - תלבושת כדורגל 130 ש"ח
                                          תלבושת כדורגל 130 ש"ח
                                              כדורסל כתה ז+ ימים ב+ה
                                              כ.סל כתה ז+ ,ימי ב+ה - שעות :19:00 -20:00 מחיר: 155 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם מורשה בנות. ביום: ה' מורשה , מדריך: ...
                                              • חמישי 19:00 - 20:00
                                              • שני 19:00 - 20:00
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              גודו חובה + א' חד שבוע
                                              ג'ודו חובה +כיתה א' חד שבועי יום : ה' בלבד. בין השעות 17:00-17:45 מתקיים במועדון תהילה. מדריך: אבנר לוי.
                                              • חמישי 17:00 - 17:45
                                              • גיל: 0 - 0
                                              ג'ודו - טרום חובה+חובה
                                              ג'ודו טרום חובה +חובה יום : ג' בלבד. בין השעות 17:00-17:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. 147 ש"ח לחודש, מדריך: אבנר ...
                                              • שלישי 17:00 - 17:45
                                              • גיל: 0 - 0
                                              לייף דאנס - חד שבועי
                                              אימון לייף דאנס-ריקוד החיים- מחול ואירובי משולבים עם מוזיקת עולם , ימי ג ,20:30-21:45 , אולם רב תכליתי עם סיוון ...
                                              • שלישי 20:30 - 21:45
                                              • גיל: 0 - 0
                                              חיטוב ועיצוב ערב - HIT חד שבועי ימי ב/ד
                                              HIT -אימון עוצמתי ומאתגר העובד בקצב מהיר על בניית שירים ושריפת קלוריות. על בסיס חד שבועי לבחירה יום אחד: ...
                                              • רביעי 20:45 - 21:30
                                              • שני 21:30 - 22:15
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              חיטוב ועיצוב ערב - HIT+דו שבועי ימי ב-ד
                                              HIT+- אימון עוצמתי ומאתגר העובד בקצב מהיר על בניית שירים ושריפת קלוריות. על בסיס דו שבועי, יום ב' -21:30-22:15 / ...
                                              • רביעי 20:45 - 21:30
                                              • שני 21:30 - 22:15
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תנועה אחר"ת - TRX- דו שבועי
                                              TRX-דו שבועי 270 ש"ח עם המאמנת רעיה מרחבי ,ימי שני וחמישי , 21:30-22:15, סטודיו ג
                                              • חמישי 21:30 - 22:15
                                              • שני 21:30 - 22:15
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תנועה אחר"ת - TRX דו שבועי
                                              TRX-דו שבועי 270 ש"ח, ימי שני ורביעי , 19:45-20:30, סטדיו ג עם המאמנת דניאלה אליעזר
                                              • רביעי 19:45 - 20:30
                                              • שני 19:45 - 20:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ב'
                                              TRX-חד שבועי 170 ש"ח עם המאמנת רעיה מרחבי,יום שני,21:30-22:15, סטודיו ג
                                              • שני 21:30 - 22:15
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ב'
                                              TRX-חד שבועי יום -ב' 170 ש"ח, ימי שני ,19:45-20:30, סטודיו ג' עם המאמנת דניאלה אליעזר
                                              • רביעי 19:45 - 20:30
                                              • שני 19:45 - 20:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ב'
                                              TRX-חד שבועי משתתפות א"ת במחיר 140 ש"ח, ימי שני, 21:30-22:15, סטודיו ג, הם המאמנת רעיה מרחבי
                                              • שני 21:30 - 22:15
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ד'
                                              TRX-חד שבועי יום -ד' 170 ש"ח, ימי רביעי ,19:45-20:30, סטודיו ג' עם המאמנת דניאלה אליעזר
                                              • רביעי 19:45 - 20:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ה'
                                              TRX-חד שבועי 170 ש"ח עם המאמנת רעיה מרחבי,יום חמישי ,21:30-22:15, סטודיו ג
                                              • חמישי 21:30 - 22:15
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תנועה אחר"ת - TRX חד שבועי יום-ה'
                                              TRX-חד שבועי משתתפות א"ת במחיר 140 ש"ח, ימי חמישי , 21:30-22:15, סטודיו ג, הם המאמנת רעיה מרחבי
                                              • חמישי 21:30 - 22:15
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תנועה אחר"ת - TRX למשתתפות יום-ב'
                                              TRX-למשתתפות מ. א"ת יום - ב' בעלות של 140 ש"ח כתוספת לאימון קיים במערכת, יום שני , 19:45, סטודיו ג ,המאמנת דניאלה ...
                                              • שני 19:45 - 20:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תנועה אחר"ת - TRX למשתתפות יום-ד'
                                              TRX-למשתתפות מ. א"ת יום - ד' בעלות של 140 ש"ח כתוספת לאימון קיים במערכת, יום רביעי , / 20:30 19:45, סטודיו ג ,המאמנת ...
                                              • רביעי 19:45 - 20:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              חיטוב ועיצוב בוקר - עיצובוקר רעיה א'+ד'
                                              עיצובוקר , אימון עיצוב וחיטוב בימי א+ד בבוקר, 8:15-9:00, עם המאמנת רעיה מרחבי,בסטודיו החדש
                                              • רביעי 08:15 - 09:00
                                              • ראשון 08:15 - 09:00
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              זומבה + היט
                                              אימוני זומבה + HIT על בסיס דו שבועי, ימים א+ד, 20:45-21:30, יום א זומבה/יום ד HIT , באולם הרב תכליתי
                                              • רביעי 20:45 - 21:30
                                              • ראשון 20:45 - 21:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              זומבה - חד שבועי
                                              חוג זומבה בסגנון לטיני על בסיס חד שבועי , ימים ראשון או שלישי -ימי ראשון בשעה 20:45-21:30 וימי שלישי בשעה ...
                                              • שלישי 19:30 - 20:15
                                              • ראשון 20:45 - 21:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              זומבה פלוס (דו שבועי)
                                              חוג זומבה בסגנון לטיני על בסיס דו שבועי, ימי א בשעה 20:45-21:30 וימי שלישי בשעה 19:30-20:15, מתקיים באולם הרב תכליתי ...
                                              • שלישי 19:30 - 20:15
                                              • ראשון 20:45 - 21:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              מחול מהבטן - חד שבועי
                                              מחול מהבטן עם ליאת זילבר, 19:30-20:15, ימי רביעי,סטודיו ב' , 130 ש"ח לחודש , משתתף במסלולי מועדון א"ת
                                              • רביעי 19:45 - 20:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ו'2+3
                                              ת"ת מורשה בנים כיתה ו' 2+3 דו שבועי 100 ש"ח לחודש. יום: ג' שעות: -14:20 13:35 הרב ערן לוי יום ד' שעות: 16:00 - 15:05 הרב ...
                                              • שלישי 13:35 - 14:20
                                              • רביעי 15:05 - 16:00
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ו'
                                              ת"ת מורשה בנים כיתה ו' דו שבועי 100 ש"ח לחודש. יום: ג' שעות: -15:05 14:20 הרב רפאל אשל יום ד' שעות: 14:20 - 15:05 הרב ...
                                              • שלישי 14:20 - 15:05
                                              • רביעי 14:20 - 15:05
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ה'
                                              ת"ת מורשה בנים כיתה ה' דו שבועי 100 ש"ח לחודש. יום: ד' שעות: -15:05 14:20 הרב חגי כהן יום ה' שעות: 14:20 - 15:05 הרב המלמד ...
                                              • רביעי 14:20 - 15:05
                                              • חמישי 14:20 - 15:05
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ד'2+4
                                              ת"ת מורשה בנים כיתה ד' 2 + ד'4 חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ג' שעות: 15:05 - 16:00 הרב המלמד רפאל אשל
                                              • שלישי 15:05 - 16:00
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ד'1+3
                                              ת"ת מורשה בנים כיתה ד' 1 + ד'3 חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ג' שעות: 15:05 - 14:20 הרב המלמד חגי כהן
                                              • שלישי 14:20 - 15:05
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ג'
                                              ת"ת מורשה בנים כיתה ג' דו שבועי 100 ש"ח לחודש. יום: ב' שעות: 13:35 - 14:20 ה' 14:20 - 15:05 הרב המלמד ערן לוי
                                              • שני 13:35 - 14:20
                                              • חמישי 14:20 - 15:05
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ב'3
                                              ת"ת מורשה בנים כיתה ב'3 חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ב' שעות: 14:20 - 13:35 הרב המלמד ערן לוי
                                              • שני 13:35 - 14:20
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ב'
                                              ת"ת מורשה בנים כיתה ב' חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ה' שעות: 13:35 - 14:20 הרב המלמד אסף אלדר
                                              • חמישי 13:35 - 14:20
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים א'
                                              ת"ת מורשה בנים כיתה א' חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ה' שעות: 13:35 - 14:20 הרב המלמד רפאל אשל
                                              • חמישי 13:35 - 14:20
                                              • גיל: 0 - 0
                                              תלמוד / משנה - ת"ת בנים א' - ג'
                                              ת"ת מורשה בנים כיתה א' - ג' חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ג' שעות: 12:35 - 11:50 הרב המלמד אבי כלפון
                                              • שלישי 11:50 - 12:35
                                              • גיל: 0 - 0
                                              מחול 11 - סדנא 3 מורחב
                                              סדנא 3 מורחב
                                              • שני 19:30 - 20:30
                                              • רביעי 17:30 - 18:30
                                              • רביעי 18:30 - 19:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              מחול - 7 - שעשועי מחול 4-6 לילך
                                              שעשועי מחול 4-6-לילך
                                              • חמישי 16:45 - 17:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              מועדון חברתי לאזרחים בוגרים - טלפון חכם גימלאים
                                              חוג טלפון חכם 200 ש"ח ל- 10 מפגשים. יום: ג' שעות: 08:30 - 10:00 מתקיים באולם רב תכליתי
                                              • שלישי 08:30 - 10:00
                                              • גיל: 0 - 0
                                              הכנה לכיתה א' -1
                                              הכנה לכיתה א' -1 עם המורה אילנה בן משה 6 משתתפים בקבוצה . יום: ב' שעות: 16:30/17:15 מחיר לחודש 140 ש"ח מתקיים בחדר ...
                                              • שני 16:30 - 17:15
                                              • גיל: 0 - 0
                                              הכנה לכיתה א' - 3
                                              הכנה לכיתה א' -1 עם המורה אילנה בן משה 6 משתתפים בקבוצה . יום: ב שעות: 16:30/17:15 מחיר לחודש 140 ש"ח מתקיים בחדר ...
                                              • שני 16:30 - 17:15
                                              • גיל: 0 - 0
                                              זומבה+היט תלת שבועי
                                              מועדון א"ת על בסיס תלת שבועי , 210 ש"ח לחודש. שתי אימוני זומבה ואימון בודד של היט זומבה: ימי א' 20:45 - 21:30 + ימי ג' ...
                                              • ראשון 20:45 - 21:30
                                              • שלישי 19:30 - 20:15
                                              • רביעי 20:45 - 21:30
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              עיצובלאטיס ב/ה 130שח
                                              עיצוב לאטיס חד שבועי ימים: ב/ה מחיר 130 ש"ח. שעות: 19:00 - 19:45 מדריכה: רעיה מרחבי מתקיים באולם רב תכלתי
                                              • שני 19:00 - 19:45
                                              • חמישי 19:00 - 19:45
                                              • גיל: 0 - 0
                                              • גיל: 0 - 0
                                              E-mail: טלפון: 
                                              אנו מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה על פי התקנון