סמל המרכז הקהילתי

פעילות ילדים (6-12)

אירועים

לא נמצאו פעילויות מתאימות, פנו אלינו למידע נוסף.

חוגים

אלקטרוניקה ג'-ה'
אלקטרוניקה כיתות ג'-ה' 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים כל חודש. יום: ג' שעות: 18:00-19:00 בחדר נוער
  • שלישי 16:30 - 17:30
  • גיל: 9 - 11
אלקטרוניקה ד'-ו' מתקדמים
אלקטרוניקה כיתות ד'-ו' מתקדמים 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים כל חודש. יום: ג' שעות: 19:00-20:00 בחדר נוער
  • שלישי 18:30 - 19:30
  • גיל: 0 - 0
כדורגל כתה ג'-ד' 15:30
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • רביעי 15:30 - 16:15
  • ראשון 15:30 - 16:15
  • גיל: 5 - 6
  • גיל: 5 - 6
כדורגל גן+א'-17:00
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • שלישי 17:00 - 17:45
  • ראשון 17:00 - 17:45
  • גיל: 11 - 12
  • גיל: 11 - 12
כדורגל כיתה ב' 17:45
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • רביעי 17:45 - 18:30
  • ראשון 17:45 - 18:30
  • גיל: 7 - 7
  • גיל: 7 - 7
כדורגל כתה ה'-ו' 18:30
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • רביעי 18:30 - 19:15
  • ראשון 18:30 - 19:15
  • גיל: 8 - 8
  • גיל: 8 - 8
כדורגל כתה ב'-ג' 16:15
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • שלישי 16:15 - 17:00
  • ראשון 16:15 - 17:00
  • גיל: 13 - 13
  • גיל: 13 - 13
כדורגל כיתה א' 16:15
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • רביעי 16:15 - 17:00
  • ראשון 16:15 - 17:00
  • גיל: 9 - 10
  • גיל: 9 - 10
ה.מכשירים נבחרת
ה. מכשירים נבחרת יום: א'+ד' שעות:18:45 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מורייה אהרון.
  • רביעי 17:30 - 18:30
  • ראשון 17:30 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות מכשירים כתה ב'-ג' 16:15
ה.מכשירים כיתות ב' -ג' יום: א'+ד' שעות:17:00 - 16:15 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
  • רביעי 16:15 - 17:00
  • ראשון 16:15 - 17:00
  • גיל: 8 - 9
  • גיל: 8 - 9
התעמלות מכשירים כתה ד'-ו' 15:30
ה.מכשירים כיתות ד' ו' יום: א'+ד' שעות:16:15 - 15:30 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
  • רביעי 15:30 - 16:15
  • ראשון 15:30 - 16:15
  • גיל: 7 - 7
  • גיל: 7 - 7
התעמלות מכשירים כיתה א' 17:00
ה.מכשירים כיתה א' יום: ד' שעות:17:00 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
  • רביעי 17:00 - 17:45
  • גיל: 4 - 5
טניס מתחילים
טניס שולחן למתחילים, ימי ב'+ד' בשעה 16:00-16:45 באולם הרב תכליתי
  • חמישי 15:50 - 16:35
  • ראשון 15:50 - 16:35
  • גיל: 9 - 12
  • גיל: 9 - 12
לגו אתגרי כיתות א'-ו'
לגו אתגרי " קב' העשור" כיתות א'-ו' ימים: ג' שעות: 16:15-17:30 מחיר לחודש 173 ש"ח לחודש מתקיים בחדר חוגים
  • שלישי 16:15 - 17:30
  • גיל: 7 - 8
התעמלות אומנותית כיתות ג'-ו'
החלקה אומנותית לכיתות ג' -ו' יום: ד' שעות:19:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
  • רביעי 18:00 - 19:00
  • גיל: 7 - 12
התעמלות אומנותית כיתות א'-ב'
החלקה אומנותית לכיתות א' -ב' יום: ד' שעות:17:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
  • רביעי 17:00 - 18:00
  • גיל: 9 - 12
קוסמים כיתות ג'-ו'
קסמים כיתות ג'-ו' - יום: ד' שעות:17:15-18:00 יתקיים בחדר חוגים יש להוסיף 28 ש"ח בעבור חומרים כל חודש בחודשו.
  • רביעי 17:15 - 18:00
  • גיל: 9 - 12
קוסמים גן חובה+א'-ב'
קוסמים גן חובה+א'-ב' - יום: ד' שעות:16:30-17:15 מתקיים בחדר חוגים יש להוסיף 28 ש"ח בעבור חומרים כל חודש בחודשו.
  • רביעי 16:30 - 17:15
  • גיל: 5 - 8
קפוארה כתה א'-ג' מתחילים
קפוארה כיתה א'-ג' מתחילים מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 19:00 - 18:15 בחדר אומנויות לחימה.
  • ראשון 18:15 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
קפוארה כתה א'-ב' מתחילים
קפוארה כיתה א'-ב' מתחילים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 19:00 18:15 בחדר אומנויות לחימה.
  • חמישי 18:15 - 19:00
  • גיל: 7 - 8
קפוארה כתה א'-ב' מתקדמים
קפוארה כיתה א'-ב' מתקדמים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 17:30 16:45 בחדר אומנויות לחימה.
  • חמישי 16:45 - 17:30
  • גיל: 9 - 12
קפוארה כתה ג'-ו' מתקדמים
קפוארה כיתה ג'-ו' מתקדמים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
  • חמישי 19:00 - 20:00
  • גיל: 10 - 12
קפוארה כיתה ד'-ו'
קפוארה כיתה ד'-ו' מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
  • ראשון 19:00 - 20:00
  • גיל: 5 - 6
אומנות רב תחומית ד'+ 18:45
אמנות רב תחומית ד' ומעלה יום : ד' שעות: 18:45-20:15 147 ש"ח לחוג.
  • חמישי 18:45 - 20:15
  • גיל: 0 - 0
ציור ופיסול כיתה ב'-ג'
ציור ופיסול כיתות ב' -ג' יום : ה' שעות: 16:45-17:45 147 ש"ח.
  • רביעי 17:45 - 18:45
  • גיל: 5 - 6
אומנות רב תחומית ד'+ 17:45
אמנות רב תחומית ד' ומעלה יום : ד' שעות: 17:45-19:15 147 ש"ח לחוג.
  • רביעי 18:45 - 20:15
  • גיל: 7 - 7
חוויה בצבע כיתה ב'-ג'
חוויה בצבע כיתות ב' -ג' יום : ה' שעות: 17:45-18:45 147 ש"ח לחוג.
  • חמישי 17:45 - 18:45
  • גיל: 8 - 9
תאטרון מתקדמים - 184 ש
כל העולם במה - חוג תאטרון ,קבוצת מתקדמים , כיתות א'-ו' , יום: ה' שעות: 17:30-19:00 מדריכה שירה גור מתקיים באולם ...
  • חמישי 17:30 - 19:00
  • גיל: 7 - 9
תאטרון מתחילים - 157 ש
כל העולם במה - חוג תאטרון ,קבוצת מתחילים , כיתות א'-ו' , יום: ה' שעות: 16:30-17:30 מדריכה שירה גור מתקיים באולם ...
  • חמישי 16:30 - 17:30
  • גיל: 5 - 6
כדורגל כתה ד'-ו' 17:45
בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
  • שלישי 17:45 - 18:30
  • ראשון 17:45 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל בנות כיתה ג'-ד'
כ.סל בנות כיתה ג'-ד' יום: ב' - שעות :17:00 -16:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש אולם יובלים. מדריך: שירן פליגמן.
  • שני 17:00 - 17:45
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה א', ימי א'+ד'
כ.סל כיתה א',יום: א' - בנים שעות: 17:00-17:45 יום: ד' שעות: 17:30 - 18:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, ...
  • רביעי 17:30 - 18:15
  • ראשון 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ב', ימי א'+ג'
כ.סל כיתה ב',ימי א+ג',יום: א' - שעות: 17:30-18:15 יום: ג' שעות: 17:30 - 18:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, ...
  • שלישי 17:30 - 18:15
  • ראשון 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ב', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ב',ימי ב+ה', - שעות: 16:15-17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:שרון כהן.
  • חמישי 16:15 - 17:00
  • שני 16:15 - 17:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ג', ימי ב'+ה'
כ.סל כתה ג' ימי ב+ה - שעות :16:15 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
  • חמישי 15:45 - 16:30
  • שני 16:15 - 17:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ג', ימי א'+ד'
כ.סל כיתה ג',ימי א+ד - יום: א' 17:45 -18:30 יום ד' 18:15 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:עילי ...
  • רביעי 18:15 - 19:00
  • ראשון 18:15 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ג', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ג',ימי ב+ה - שעות :15:30 -16:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:שרון כהן.
  • חמישי 16:15 - 17:00
  • שני 16:15 - 17:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ד', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ד' ימי ב+ה - שעות :18:15 -17:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
  • חמישי 16:30 - 17:30
  • שני 17:00 - 18:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ד', ימי א'+ג'
כ.סל כיתה ד',ימי א+ג- שעות: 15:30 - 16:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, מדריך:חיליק בודה.
  • שלישי 15:30 - 16:30
  • ראשון 15:30 - 16:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ד', ימי א'+ג'
כ.סל כיתה ד',ימי א+ג- שעות: 16:30 -17:30 17:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, מדריך:חיליק בודה.
  • שלישי 16:30 - 17:30
  • ראשון 16:30 - 17:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ה', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ה',ימי ב+ה - שעות :18:00 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנות, מדריך: ...
  • חמישי 17:00 - 18:00
  • שני 17:00 - 18:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ה', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ה',ימי ב+ה - שעות :18:00 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנים, ...
  • חמישי 17:00 - 18:00
  • שני 17:00 - 18:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ו', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ו',ימי ב+ה - שעות :18:00 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנות, ...
  • חמישי 18:00 - 19:00
  • שני 18:00 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כיתה ו', ימי ב'+ה'
כ.סל כיתה ו',ימי ב+ה - שעות :18:00 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנים, מדריך: ...
  • חמישי 18:00 - 19:00
  • שני 18:00 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
כדורסל כתה א'-ב', ימי ב'+ה'
כ.סל כתה א-ב ימי ב+ה - שעות :16:15 -15:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
  • חמישי 15:00 - 15:45
  • שני 15:30 - 16:15
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
טניס מתקדמים
טניס שולחן למתקדמים, ימי ב'+ד' בשעה 16:45-17:30 באולם הרב תכליתי
  • חמישי 16:35 - 17:20
  • ראשון 16:35 - 17:20
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות אומנותית א'-ו' מתקדמים
החלקה אומנותית לכיתות א' -ו' מתקדמים יום: ד' שעות:19:00-20:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
  • רביעי 19:00 - 20:00
  • גיל: 0 - 0
אלקטרוניקה א'-ב' מתחילים
אלקטרוניקה כיתות א-ב מתחילים 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים כל חודש. יום: ג' שעות: 17:00-18:00 בחדר נוער
  • שלישי 17:30 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
אתלטיקה א'-ב' 17:30
אתלטיקה לכיתה א' -ב' ימי:ג' שעות: 18:15-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
  • שלישי 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
אתלטיקה ג'-ו' 18:15
אתלטיקה לכיתה ג' -ו' ימי:ג' שעות: 18:15-19:15 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
  • שלישי 18:15 - 19:15
  • גיל: 0 - 0
שף החושב כתה ד'-ו'
" השף החושב" חוג בישול חכם כיתה: ד' -ו' ימים:ג' שעות: 19:00-18:00, עלות החוג 157 ש"ח + 30 ש"ח חומרים כל חודש ...
  • רביעי 18:15 - 19:15
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו כתה א' 16:15
גודו כתה א' 16:15 יום : ג' שעות 17:00 -16:15 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. מדריך: אבנר לוי.
  • חמישי 17:45 - 18:30
  • שלישי 17:45 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו כתה א'-ב' 17:45
גודו כתה א-ב 17:45 יום : ג' שעות 18:30 -17:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 18:30-17:45 מתקיים בשלוחה תהילה ...
  • חמישי 16:15 - 17:00
  • שלישי 16:15 - 17:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
ג'ודו כתה ג'-ד' 18:45
גודו כתה ג-ד 18:45 יום : ג' שעות 19:30 -18:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 18:45-19:30 מתקיים בשלוחה תהילה ...
  • חמישי 18:30 - 19:20
  • שלישי 18:30 - 19:20
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
טיסנאות כתה א'-ב' 17:0
טיסנאות - " ממריאים" כתה א-ב ימים: ב' שעות: 17:00-18:00 מחיר:180 ש"ח לחודש. מתקיים בחדר למידה.
  • שני 17:00 - 18:00
  • גיל: 0 - 0
פיתוח אפילקציות ג'-ד'
טכנולוגיה -פיתוח אפליקציות חדש!!!!! כיתות ג' -ד' ימים: ד' שעות: 18:30-17:45 מדריך: אבירם , מתקיים בחדר נוער. למען ...
  • רביעי 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
פיתוח אפליקציות א'-ב'
טכנולוגיה -פיתוח אפליקציות חדש!!!!! כיתות א' -ב' ימים: ד' שעות: 17:00-17:45 מדריך: אבירם , מתקיים בחדר נוער. למען ...
  • רביעי 16:45 - 17:30
  • גיל: 0 - 0
פיתוח אפליקציות ה'-ו'
טכנולוגיה -פיתוח אפליקציות חדש!!!!! כיתות ה' -ו' ימים: ד' שעות: 18:30-19:15 מדריך: אבירם , מתקיים בחדר נוער. למען ...
  • רביעי 18:15 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
מדען צעיר כתה ד'-ו' 17
מדען צעיר "אמני המדע" - חוג מדעים חכם . כיתות ד' -ו' ימים: ד' שעות 19:00-18:00 מחיר לחודש 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים לחודש. ...
  • רביעי 17:15 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע כתה א' 17:30
ה.קרקע כיתות א'' יום : ד' שעות: 18:15 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • רביעי 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע כתה א' 17:45
ה.קרקע כיתה א'' יום : א' שעות: 17:45-18:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • ראשון 17:45 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע כתה ב'-ג' 16:00
ה.קרקע כיתות ב' -ג' יום : ד' שעות: 16:45 - 16:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • רביעי 16:00 - 16:45
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע מצטיינות צעירות
ה.קרקע מצטיינות צעירות יום : א' שעות: 16:00 - 17:00 157 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • ראשון 16:00 - 17:00
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע מצטיינות בוגרות
ה.קרקע מצטיינות בוגרות יום : ד' שעות: 18:15-19:30 179 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • רביעי 18:15 - 19:30
  • גיל: 0 - 0
סיוף יפני כתה ב'-ו'
סיוף יפני כיתות ב-ו ימים: ב'+ה שעות: 18:15 - 19:00 מתקיים באולם רב תכליתי מדריך: ניקו וינברג.
  • חמישי 18:15 - 19:00
  • שני 18:15 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע כיתה ו'-ח' 18:30
ק.מגע כיתות ו'-ח' ימים: ב' +ד' שעות: 19:30 -18:30 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 18:30 - 19:30
  • שני 18:30 - 19:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע כתה א'-ב' 17:00
קרב מגן ישראלי כיתות - א' -ב' ימים: ב' +ד' שעות: 17:00 - 17:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 17:00 - 17:45
  • שני 17:00 - 17:45
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
קרב מגע כתה ג'-ה' 17:45
קרב מגן ישראלי כיתות - ג' -ה' ימים: ב' +ד' שעות: 18:30 -17:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
  • רביעי 17:45 - 18:30
  • שני 17:45 - 18:30
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע כיתה א'-ב' 17:30
ה.קרקע כיתה א-ב 17:3 יום : ג' שעות: 18:15 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
  • שלישי 17:30 - 18:15
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע כתה ג'-ו' 16:00
ה.קרקע כתה ג-ו 16:00 יום : ג' שעות: 16:45 - 16:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
  • שלישי 16:00 - 16:45
  • גיל: 0 - 0
התעמלות קרקע כתה ד'-ו' 18:30
ה.קרקע כתה ד-ו 18:30 יום : א' שעות: 19:30 - 18:30 157 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
  • ראשון 18:30 - 19:30
  • גיל: 0 - 0
כדורסל סל בנות כיתה ה'-ו'
כ.סל בנות כיתה ה'-ו' יום: ב' - 17:45-18:45 יום ד' 16:00-17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות מדריך: שירן ...
  • רביעי 16:00 - 17:00
  • שני 18:00 - 19:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
אלקטורניקה - חומרים
עבור חומרים לחוג אלקרוניקה - 30 ש"ח לחודש
      בי"ס לכדורגל - תלבושת כדורגל 130 ש"ח
      תלבושת כדורגל 130 ש"ח
          גודו חובה + א' חד שבוע
          ג'ודו חובה +כיתה א' חד שבועי יום : ה' בלבד. בין השעות 17:00-17:45 מתקיים במועדון תהילה. מדריך: אבנר לוי.
          • חמישי 17:00 - 17:45
          • גיל: 0 - 0
          אנגלית כיתה ג' יום ד'
          מרכז למידה תגבור לימודי במקצוע אנגלית יום : רביעי שעות: 16:00 - 16:45 עם המורה נוגה מתקיים בחדר ממ"ד המחיר 90 ש"ח ...
          • רביעי 16:00 - 16:45
          • גיל: 0 - 0
          אנגלית כיתות ה'+ו'
          מרכז למידה תגבור לימודי במקצוע אנגלית יום : רביעי שעות: 17:30 - 16:45 עם המורה נוגה מתקיים בחדר ממ"ד המחיר 90 ש"ח ...
          • רביעי 16:45 - 17:30
          • גיל: 0 - 0
          תלמוד / משנה - ת"ת בנים א' - ג'
          ת"ת מורשה בנים כיתה א' - ג' חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ג' שעות: 12:35 - 11:50 הרב המלמד אבי כלפון
          • שלישי 11:50 - 12:35
          • גיל: 0 - 0
          תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים א'
          ת"ת מורשה בנים כיתה א' חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ה' שעות: 13:35 - 14:20 הרב המלמד רפאל אשל
          • חמישי 13:35 - 14:20
          • גיל: 0 - 0
          תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ב'
          ת"ת מורשה בנים כיתה ב' חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ה' שעות: 13:35 - 14:20 הרב המלמד אסף אלדר
          • חמישי 13:35 - 14:20
          • גיל: 0 - 0
          תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ב'3
          ת"ת מורשה בנים כיתה ב'3 חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ב' שעות: 14:20 - 13:35 הרב המלמד ערן לוי
          • שני 13:35 - 14:20
          • גיל: 0 - 0
          תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ג'
          ת"ת מורשה בנים כיתה ג' דו שבועי 100 ש"ח לחודש. יום: ב' שעות: 13:35 - 14:20 ה' 14:20 - 15:05 הרב המלמד ערן לוי
          • שני 13:35 - 14:20
          • חמישי 14:20 - 15:05
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ד'1+3
          ת"ת מורשה בנים כיתה ד' 1 + ד'3 חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ג' שעות: 15:05 - 14:20 הרב המלמד חגי כהן
          • שלישי 14:20 - 15:05
          • גיל: 0 - 0
          תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ד'2+4
          ת"ת מורשה בנים כיתה ד' 2 + ד'4 חד שבועי 60 ש"ח לחודש. יום: ג' שעות: 15:05 - 16:00 הרב המלמד רפאל אשל
          • שלישי 15:05 - 16:00
          • גיל: 0 - 0
          תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ה'
          ת"ת מורשה בנים כיתה ה' דו שבועי 100 ש"ח לחודש. יום: ד' שעות: -15:05 14:20 הרב חגי כהן יום ה' שעות: 14:20 - 15:05 הרב המלמד ...
          • רביעי 14:20 - 15:05
          • חמישי 14:20 - 15:05
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ו'
          ת"ת מורשה בנים כיתה ו' דו שבועי 100 ש"ח לחודש. יום: ג' שעות: -15:05 14:20 הרב רפאל אשל יום ד' שעות: 14:20 - 15:05 הרב ...
          • שלישי 14:20 - 15:05
          • רביעי 14:20 - 15:05
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          תלמוד / משנה - ת"ת מורשה בנים ו'2+3
          ת"ת מורשה בנים כיתה ו' 2+3 דו שבועי 100 ש"ח לחודש. יום: ג' שעות: -14:20 13:35 הרב ערן לוי יום ד' שעות: 16:00 - 15:05 הרב ...
          • שלישי 13:35 - 14:20
          • רביעי 15:05 - 16:00
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          E-mail: טלפון: 
          אנו מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה על פי התקנון