סמל המרכז הקהילתי

פעילות ילדים (6-12)

אירועים

הצגה: יוסי וגב' לוי
  הפורום הדתי לאומי בשיתוף ועד השכונה ותיאטרון "רגעי קסם" שמחים להגיע להדר גנים-עמישב ולהציג: יוסי ...
26 ספט'
17:30 - 19:30

חוגים

אלקטרוניקה ג'-ה'
אלקטרוניקה כיתות ג'-ה' 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים כל חודש. יום: ג' שעות: 18:00-19:00 בחדר נוער
  • שלישי 16:30 - 17:30
  • גיל: 9 - 11
חומרים אלקטרוניקה 30
חומרים 30 ש"ח כל חודש בחודשו.
      אלקטרוניקה ד'-ו' מתחילים
      אלקטרוניקה כיתות ד'-ו' מתחילים 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים כל חודש. יום: ג' שעות: 16:00-17:00 בחדר אומנויות
      • שלישי 16:00 - 17:00
      • גיל: 0 - 0
      אלקטרוניקה ד'-ו' מתקדמים
      אלקטרוניקה כיתות ד'-ו' מתקדמים 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים כל חודש. יום: ג' שעות: 19:00-20:00 בחדר נוער
      • שלישי 18:30 - 19:30
      • גיל: 0 - 0
      כדורגל כתה ג'-ד' 15:30
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • רביעי 15:30 - 16:15
      • ראשון 15:30 - 16:15
      • גיל: 5 - 6
      • גיל: 5 - 6
      כדורגל גן+א'-17:00
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • שלישי 17:00 - 17:45
      • ראשון 17:00 - 17:45
      • גיל: 11 - 12
      • גיל: 11 - 12
      כדורגל כיתה ב' 17:45
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • רביעי 17:45 - 18:30
      • ראשון 17:45 - 18:30
      • גיל: 7 - 7
      • גיל: 7 - 7
      כדורגל כתה ה'-ו' 18:30
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • רביעי 18:30 - 19:15
      • ראשון 18:30 - 19:15
      • גיל: 8 - 8
      • גיל: 8 - 8
      כדורגל כתה ב'-ג' 16:15
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • שלישי 16:15 - 17:00
      • ראשון 16:15 - 17:00
      • גיל: 13 - 13
      • גיל: 13 - 13
      כדורגל כיתה א' 16:15
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • רביעי 16:15 - 17:00
      • ראשון 16:15 - 17:00
      • גיל: 9 - 10
      • גיל: 9 - 10
      ה.מכשירים נבחרת
      ה. מכשירים נבחרת יום: א'+ד' שעות:18:45 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מורייה אהרון.
      • רביעי 17:30 - 18:30
      • ראשון 17:30 - 18:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות מכשירים כתה ב'-ג' 16:15
      ה.מכשירים כיתות ב' -ג' יום: א'+ד' שעות:17:00 - 16:15 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
      • רביעי 16:15 - 17:00
      • ראשון 16:15 - 17:00
      • גיל: 8 - 9
      • גיל: 8 - 9
      התעמלות מכשירים כתה ד'-ו' 15:30
      ה.מכשירים כיתות ד' ו' יום: א'+ד' שעות:16:15 - 15:30 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
      • רביעי 15:30 - 16:15
      • ראשון 15:30 - 16:15
      • גיל: 7 - 7
      • גיל: 7 - 7
      התעמלות מכשירים כיתה א' 17:00
      ה.מכשירים כיתה א' יום: ד' שעות:17:00 - 17:45 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
      • רביעי 17:00 - 17:45
      • גיל: 4 - 5
      טניס מתחילים
      טניס שולחן למתחילים, ימי ב'+ד' בשעה 16:00-16:45 באולם הרב תכליתי
      • חמישי 15:50 - 16:35
      • ראשון 15:50 - 16:35
      • גיל: 9 - 12
      • גיל: 9 - 12
      מבוכים ודרקונים ב'-ג'
      מבוכים ודרקונים " יוני וייס" כיתות ב'-ג ימים: א' שעות: 17:00-18:15 מחיר 160 ש"ח לחודש. מתקיים בחדר למידה
      • ראשון 17:00 - 18:15
      • גיל: 8 - 9
      מבוכים ודרקונים ד'-ו'
      מבוכים ודרקונים " יוני וייס" כיתות ד'-ו' ימים: א' שעות: 18:15-19:30 מחיר 160 ש"ח לחודש. מתקיים בחדר למידה
      • ראשון 18:15 - 19:30
      • גיל: 10 - 12
      לגו אתגרי כיתות א'-ו'
      לגו אתגרי " קב' העשור" כיתות א'-ו' ימים: ג' שעות: 16:15-17:30 מחיר לחודש 173 ש"ח לחודש מתקיים בחדר חוגים
      • שלישי 16:15 - 17:30
      • גיל: 7 - 8
      התעמלות אומנותית כיתות ג'-ו'
      החלקה אומנותית לכיתות ג' -ו' יום: ד' שעות:19:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
      • רביעי 18:00 - 19:00
      • גיל: 7 - 12
      התעמלות אומנותית כיתות א'-ב'
      החלקה אומנותית לכיתות א' -ב' יום: ד' שעות:17:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
      • רביעי 17:00 - 18:00
      • גיל: 9 - 12
      התעמלות אומנותית גן-ב מתחילים
      החלקה אומנותית לגילאי גן חובה - כיתה ב' מתחילות יום: ד' שעות:17:00-18:00 מחיר 179 ש"ח לחודש.מתקיים במגרש אולם ...
      • רביעי 17:00 - 18:00
      • גיל: 5 - 8
      קוסמים כיתות ג'-ו'
      קסמים כיתות ג'-ו' - יום: ד' שעות:17:15-18:00 יתקיים בחדר חוגים יש להוסיף 28 ש"ח בעבור חומרים כל חודש בחודשו.
      • רביעי 17:15 - 18:00
      • גיל: 9 - 12
      קוסמים גן חובה+א'-ב'
      קוסמים גן חובה+א'-ב' - יום: ד' שעות:16:30-17:15 מתקיים בחדר חוגים יש להוסיף 28 ש"ח בעבור חומרים כל חודש בחודשו.
      • רביעי 16:30 - 17:15
      • גיל: 5 - 8
      קפוארה כתה א'-ג' מתחילים
      קפוארה כיתה א'-ג' מתחילים מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 19:00 - 18:15 בחדר אומנויות לחימה.
      • ראשון 18:15 - 19:00
      • גיל: 0 - 0
      קפוארה כתה א'-ב' מתחילים
      קפוארה כיתה א'-ב' מתחילים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 19:00 18:15 בחדר אומנויות לחימה.
      • חמישי 18:15 - 19:00
      • גיל: 7 - 8
      קפוארה כתה א'-ב' מתקדמים
      קפוארה כיתה א'-ב' מתקדמים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 17:30 16:45 בחדר אומנויות לחימה.
      • חמישי 16:45 - 17:30
      • גיל: 9 - 12
      קפוארה כתה ג'-ו' מתקדמים
      קפוארה כיתה ג'-ו' מתקדמים מדריך רועי חיגשי ימים : ה' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
      • חמישי 19:00 - 20:00
      • גיל: 10 - 12
      קפוארה כיתה ד'-ו'
      קפוארה כיתה ד'-ו' מדריך רועי חיגשי ימים : א' שעות : 20:00 - 19:00 בחדר אומנויות לחימה.
      • ראשון 19:00 - 20:00
      • גיל: 5 - 6
      אומנות רב תחומית ד'+ 18:45
      אמנות רב תחומית ד' ומעלה יום : ד' שעות: 18:45-20:15 147 ש"ח לחוג.
      • חמישי 18:45 - 20:15
      • גיל: 0 - 0
      ציור ופיסול כיתה ב'-ג'
      ציור ופיסול כיתות ב' -ג' יום : ה' שעות: 16:45-17:45 147 ש"ח.
      • רביעי 16:45 - 18:45
      • גיל: 5 - 6
      אומנות רב תחומית ד'+ 17:45
      אמנות רב תחומית ד' ומעלה יום : ד' שעות: 17:45-19:15 147 ש"ח לחוג.
      • רביעי 18:45 - 20:15
      • גיל: 7 - 7
      חוויה בצבע כיתה א'
      חוויה בצבע כיתה א' יום : ד' שעות: 16:45-17:45 147 ש"ח לחוג.
      • רביעי 16:45 - 17:45
      • גיל: 8 - 9
      חוויה בצבע כיתה ב'-ג'
      חוויה בצבע כיתות ב' -ג' יום : ה' שעות: 17:45-18:45 147 ש"ח לחוג.
      • חמישי 17:45 - 18:45
      • גיל: 8 - 9
      תאטרון מתקדמים - 184 ש
      כל העולם במה - חוג תאטרון ,קבוצת מתקדמים , כיתות א'-ו' , יום: ה' שעות: 17:30-19:00 מדריכה שירה גור מתקיים באולם ...
      • חמישי 17:30 - 19:00
      • גיל: 7 - 9
      תאטרון מתחילים - 157 ש
      כל העולם במה - חוג תאטרון ,קבוצת מתחילים , כיתות א'-ו' , יום: ה' שעות: 16:30-17:30 מדריכה שירה גור מתקיים באולם ...
      • חמישי 16:30 - 17:30
      • גיל: 5 - 6
      כדורגל כתה ד'-ו' 17:45
      בואו ללמוד את יסודות משחק הכדורגל, להתאמן ולהיכנס לכושר, לפתח זריזות, קואורדינציה וכוח, להתנסות ...
      • שלישי 17:45 - 18:30
      • ראשון 17:45 - 18:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל בנות כיתה א'-ב'
      כ.סל בנות כיתה א'-ב' יום: ב' - שעות :17:00 -18:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש אולם יובלים. מדריך: שירן פליגמן.
      • רביעי 16:00 - 17:00
      • שני 17:45 - 18:45
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל בנות כיתה ג'-ד'
      כ.סל בנות כיתה ג'-ד' יום: ב' - שעות :17:00 -16:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש אולם יובלים. מדריך: שירן פליגמן.
      • שני 17:00 - 17:45
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל בנות כיתה ה'-ו'
      כ.סל בנות כיתה ה'-ו' יום: ב' - שעות :19:00 -18:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש אולם יובלים. מדריך: שירן פליגמן.
      • שני 18:00 - 19:00
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה א', ימי א'+ד'
      כ.סל כיתה א',יום: א' - בנים שעות: 17:00-17:45 יום: ד' שעות: 17:30 - 18:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, ...
      • רביעי 17:30 - 18:15
      • ראשון 17:30 - 18:15
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ב', ימי א'+ג'
      כ.סל כיתה ב',ימי א+ג',יום: א' - שעות: 17:30-18:15 יום: ג' שעות: 17:30 - 18:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, ...
      • שלישי 17:30 - 18:15
      • ראשון 17:30 - 18:15
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ב', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ב',ימי ב+ה', - שעות: 16:15-17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:שרון כהן.
      • חמישי 16:15 - 17:00
      • שני 16:15 - 17:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ג', ימי ב'+ה'
      כ.סל כתה ג' ימי ב+ה - שעות :16:15 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
      • חמישי 15:45 - 16:30
      • שני 16:15 - 17:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ג', ימי א'+ד'
      כ.סל כיתה ג',ימי א+ד - יום: א' 17:45 -18:30 יום ד' 18:15 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:עילי ...
      • רביעי 18:15 - 19:00
      • ראשון 18:15 - 19:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ג', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ג',ימי ב+ה - שעות :15:30 -16:15 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנים, מדריך:שרון כהן.
      • חמישי 16:15 - 17:00
      • שני 16:15 - 17:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ד', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ד' ימי ב+ה - שעות :18:15 -17:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
      • חמישי 16:30 - 17:30
      • שני 17:00 - 18:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ד', ימי א'+ג'
      כ.סל כיתה ד',ימי א+ג- שעות: 15:30 - 16:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, מדריך:חיליק בודה.
      • שלישי 15:30 - 16:30
      • ראשון 15:30 - 16:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ד', ימי א'+ג'
      כ.סל כיתה ד',ימי א+ג- שעות: 16:30 -17:30 17:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות, מדריך:חיליק בודה.
      • שלישי 16:30 - 17:30
      • ראשון 16:30 - 17:30
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ה', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ה',ימי ב+ה - שעות :18:00 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנות, מדריך: ...
      • חמישי 17:00 - 18:00
      • שני 17:00 - 18:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ה', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ה',ימי ב+ה - שעות :18:00 -17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנים, ...
      • חמישי 17:00 - 18:00
      • שני 17:00 - 18:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ו', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ו',ימי ב+ה - שעות :18:00 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנות, ...
      • חמישי 18:00 - 19:00
      • שני 18:00 - 19:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כיתה ו', ימי ב'+ה'
      כ.סל כיתה ו',ימי ב+ה - שעות :18:00 -19:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. ביום ב' מתקיים באולם ילין. ביום: ה' מורשה בנים, מדריך: ...
      • חמישי 18:00 - 19:00
      • שני 18:00 - 19:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      כדורסל כתה א'-ב', ימי ב'+ה'
      כ.סל כתה א-ב ימי ב+ה - שעות :16:15 -15:30 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים במגרש עמיטל. מדריך: חיליק בודה.
      • חמישי 15:00 - 15:45
      • שני 15:30 - 16:15
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      טניס מתקדמים
      טניס שולחן למתקדמים, ימי ב'+ד' בשעה 16:45-17:30 באולם הרב תכליתי
      • חמישי 16:35 - 17:20
      • ראשון 16:35 - 17:20
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      התעמלות אומנותית א'-ו' מתקדמים
      החלקה אומנותית לכיתות א' -ו' מתקדמים יום: ד' שעות:19:00-20:00 מחיר 179 ש"ח לחודש. מתקיים במגרש אולם יובלים.
      • רביעי 19:00 - 20:00
      • גיל: 0 - 0
      אומנות חומרים 25 ש"ח
      אומנות חומרים 25 ש"ח חודש בחודשו.
          אלקטרוניקה א'-ב' מתחילים
          אלקטרוניקה כיתות א-ב מתחילים 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים כל חודש. יום: ג' שעות: 17:00-18:00 בחדר נוער
          • שלישי 17:30 - 18:30
          • גיל: 0 - 0
          אתלטיקה א'-ב' 17:30
          אתלטיקה לכיתה א' -ב' ימי:ג' שעות: 18:15-17:30 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
          • שלישי 17:30 - 18:15
          • גיל: 0 - 0
          אתלטיקה ג'-ו' 18:15
          אתלטיקה לכיתה ג' -ו' ימי:ג' שעות: 18:15-19:15 מדריך:רועי חיגשי. באולם מורשה בנים.
          • שלישי 18:15 - 19:15
          • גיל: 0 - 0
          שף החושב כתה א'-ג'
          " השף החושב" חוג בישול חכם כיתה: א' -ג' ימים:ג' שעות: 17:00-18:00, עלות החוג 157 ש"ח + 30 ש"ח חומרים כל חודש ...
          • שלישי 17:00 - 18:00
          • גיל: 0 - 0
          שף החושב כתה ד'-ו'
          " השף החושב" חוג בישול חכם כיתה: ד' -ו' ימים:ג' שעות: 19:00-18:00, עלות החוג 157 ש"ח + 30 ש"ח חומרים כל חודש ...
          • רביעי 17:15 - 18:15
          • גיל: 0 - 0
          ג'ודו כתה א' 16:15
          גודו כתה א' 16:15 יום : ג' שעות 17:00 -16:15 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. מדריך: אבנר לוי.
          • חמישי 17:45 - 18:30
          • שלישי 17:45 - 18:30
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          ג'ודו כתה א'-ב' 17:45
          גודו כתה א-ב 17:45 יום : ג' שעות 18:30 -17:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 18:30-17:45 מתקיים בשלוחה תהילה ...
          • חמישי 16:15 - 17:00
          • שלישי 16:15 - 17:00
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          ג'ודו כתה ג'-ד' 18:45
          גודו כתה ג-ד 18:45 יום : ג' שעות 19:30 -18:45 מתקיים בחדר אומנויות לחימה. יום :ה' שעות: 18:45-19:30 מתקיים בשלוחה תהילה ...
          • חמישי 18:30 - 19:20
          • שלישי 18:30 - 19:20
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          התעמלות מכשירים נבחרת
          ה. מכשירים נבחרת יום: א'+ד' שעות:18:30 - 17:15 מתקיים באולם ספורט ילין המדריכה מוריה מישל (אהרון).
          • רביעי 17:15 - 18:30
          • ראשון 17:15 - 18:30
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          טיסנאות כתה א'-ב' 17:0
          טיסנאות - " ממריאים" כתה א-ב ימים: ב' שעות: 17:00-18:00 מחיר:180 ש"ח לחודש. מתקיים בחדר למידה.
          • שני 17:00 - 18:00
          • גיל: 0 - 0
          טיסנאות כתה ג'-ו' 18:0
          טיסנאות - "ממריאים " כתה ג-ו 0 18:0ימים: ב' שעות: 19:00-18:00 מחיר:180 ש"ח לחודש. מתקיים בחדר למידה.
          • שני 18:00 - 19:00
          • גיל: 0 - 0
          פיתוח אפילקציות ג'-ד'
          טכנולוגיה -פיתוח אפליקציות חדש!!!!! כיתות ג' -ד' ימים: ד' שעות: 18:30-17:45 מדריך: אבירם , מתקיים בחדר נוער. למען ...
          • רביעי 17:30 - 18:15
          • גיל: 0 - 0
          פיתוח אפליקציות א'-ב'
          טכנולוגיה -פיתוח אפליקציות חדש!!!!! כיתות א' -ב' ימים: ד' שעות: 17:00-17:45 מדריך: אבירם , מתקיים בחדר נוער. למען ...
          • רביעי 16:45 - 17:30
          • גיל: 0 - 0
          פיתוח אפליקציות ה'-ו'
          טכנולוגיה -פיתוח אפליקציות חדש!!!!! כיתות ה' -ו' ימים: ד' שעות: 18:30-19:15 מדריך: אבירם , מתקיים בחדר נוער. למען ...
          • רביעי 18:15 - 19:00
          • גיל: 0 - 0
          מדען צעיר כתה א'-ג' 17
          "אמני המדע" - חוג מדעים חכם . כיתות א' -ג' ימים: ד' שעות 17:00-18:00 מחיר לחודש 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים לחודש. מתקיים ...
          • רביעי 17:00 - 18:00
          • גיל: 0 - 0
          מדען צעיר כתה ד'-ו' 17
          מדען צעיר "אמני המדע" - חוג מדעים חכם . כיתות ד' -ו' ימים: ד' שעות 19:00-18:00 מחיר לחודש 157 ש"ח+ 30 ש"ח חומרים לחודש. ...
          • רביעי 18:15 - 19:15
          • גיל: 0 - 0
          התעמלות קרקע כתה א' 17:30
          ה.קרקע כיתות א'' יום : ד' שעות: 18:15 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
          • רביעי 17:30 - 18:15
          • גיל: 0 - 0
          התעמלות קרקע כתה א' 17:45
          ה.קרקע כיתה א'' יום : א' שעות: 17:45-18:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
          • ראשון 17:45 - 18:30
          • גיל: 0 - 0
          התעמלות קרקע כתה ב'-ג' 16:00
          ה.קרקע כיתות ב' -ג' יום : ד' שעות: 16:45 - 16:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
          • רביעי 16:00 - 16:45
          • גיל: 0 - 0
          התעמלות קרקע מצטיינות צעירות
          ה.קרקע מצטיינות צעירות יום : א' שעות: 16:00 - 17:00 157 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
          • ראשון 16:00 - 17:00
          • גיל: 0 - 0
          התעמלות קרקע מצטיינות בוגרות
          ה.קרקע מצטיינות בוגרות יום : ד' שעות: 18:15-19:30 179 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
          • רביעי 18:15 - 19:30
          • גיל: 0 - 0
          סיוף יפני כתה ב'-ו'
          סיוף יפני כיתות ב-ו ימים: ב'+ה שעות: 18:15 - 19:00 מתקיים באולם רב תכליתי מדריך: ניקו וינברג.
          • חמישי 18:15 - 19:00
          • שני 18:15 - 19:00
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          קרב מגע כיתה ו'-ח' 18:30
          ק.מגע כיתות ו'-ח' ימים: ב' +ד' שעות: 19:30 -18:30 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
          • רביעי 18:30 - 19:30
          • שני 18:30 - 19:30
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          קרב מגע כתה א'-ב' 17:00
          קרב מגן ישראלי כיתות - א' -ב' ימים: ב' +ד' שעות: 17:00 - 17:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
          • רביעי 17:00 - 17:45
          • שני 17:00 - 17:45
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          קרב מגע כתה ג'-ה' 17:45
          קרב מגן ישראלי כיתות - ג' -ה' ימים: ב' +ד' שעות: 18:30 -17:45 מדריך: ברק שפירא מתקיים בחדר אומנויות לחימה.
          • רביעי 17:45 - 18:30
          • שני 17:45 - 18:30
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          התעמלות קרקע כיתה א'-ב' 17:30
          ה.קרקע כיתה א-ב 17:3 יום : ג' שעות: 18:15 - 17:30 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
          • שלישי 17:30 - 18:15
          • גיל: 0 - 0
          התעמלות קרקע כתה ג'-ו' 16:00
          ה.קרקע כתה ג-ו 16:00 יום : ג' שעות: 16:45 - 16:00 147 ש"ח לחודש. מדריכה יהודית נועם מתקיים במועדון תהילה.
          • שלישי 16:00 - 16:45
          • גיל: 0 - 0
          התעמלות קרקע כתה ד'-ו' 18:30
          ה.קרקע כתה ד-ו 18:30 יום : א' שעות: 19:30 - 18:30 157 ש"ח לחודש. מדריכה דקלה זיו מתקיים במועדון תהילה.
          • ראשון 18:30 - 19:30
          • גיל: 0 - 0
          כדורסל סל בנות כיתה ה'-ו'
          כ.סל בנות כיתה ה'-ו' יום: ב' - 17:45-18:45 יום ד' 16:00-17:00 מחיר: 169 ש"ח כל חודש. מתקיים באולם מורשה בנות מדריך: שירן ...
          • רביעי 16:00 - 17:00
          • שני 17:45 - 18:45
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          אלקטורניקה - חומרים
          עבור חומרים לחוג אלקרוניקה - 30 ש"ח לחודש
              בי"ס לכדורגל - תלבושת כדורגל 130 ש"ח
              תלבושת כדורגל 130 ש"ח
                  גודו חובה + א' חד שבוע
                  ג'ודו חובה +כיתה א' חד שבועי יום : ה' בלבד. בין השעות 17:00-17:45 מתקיים במועדון תהילה. מדריך: אבנר לוי.
                  • חמישי 17:00 - 17:45
                  • גיל: 0 - 0
                  מבוכים ודרקונים ד-ו'
                  מבוכים ודרקונים " יוני וייס" כיתות ד'-ו' ימים: א' שעות: 18:15-19:30 מחיר 160 ש"ח לחודש. מתקיים בחדר למידה
                  • ראשון 18:15 - 19:30
                  • גיל: 0 - 0
                  E-mail: טלפון: 
                  אנו מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה על פי התקנון